KMP Szczecin

i

Autor: KMP Szczecin

Jeden ze sprawców ataku na kierowce komunikacji miejskiej w Szczecinie w rękach policji

2022-02-04 12:15

Szczecińscy funkcjonariusze ustalili wszystkie osoby, które w minioną środę zaatakowali 53- letniego mężczyznę. Jeden z podejrzanych został już zatrzymany przez kryminalnych

Szczecińscy policjanci ustalili uczestników zdarzenia z udziałem kierowcy autobusu miejskiego. W wyniku działań „kryminalnych” z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie i z Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie jeden z nich został zatrzymany,a jego sprawą zajmie się teraz Sąd Rodzinny.

W środę po godzinie 19:00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące - według relacji świadków - ataku na kierowcę autobusu miejskiego przez grupę kilku osób. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna.

- Od momentu przybycia na miejsce policjanci rozpoczęli czynności zmierzające do ustalenia faktycznego przebiegu zdarzenia, świadków, zabezpieczony został również monitoring. Następnego dnia uczestnicy zdarzenia zostali ustaleni, jeden z nich zatrzymany i osadzony w Policyjnej Izbie Dziecka - mówi Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Sprawę nieletniego sprawcy czynów karalnych rozpatrywał będzie Sąd Rodzinny.

Źródło: Jeden ze sprawców ataku na kierowce komunikacji miejskiej w Szczecinie w rękach policji