Coraz bliżej magii Świąt! Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie

2021-11-26 11:01 AWIR

Pierniki, barszcz, pachnące choinki. Rozpoczynamy wielkie odliczanie do Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który startuje dokładnie 3 grudnia. Na miejscu nie zabraknie tradycyjnych chatek, atrakcji dla najmłodszych i ekipy Radia SuperNova!

To będą trzy tygodnie z prawdziwym świątecznym klimatem w Szczecinie. Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy będzie wyjątkowy, bo rozlokowany nie w trzech, a w czterech miejscach i z mnóstwem atrakcji. W weekendy poza placami Adamowicza i Lotników oraz Aleją Kwiatową, świąteczne stragany będzie można odwiedzać także na Deptaku Bogusława.

- Charakterystyczne drewniane domki, a w nich same dobroci. Pyszne domowe przetwory, pieczywo, wyselekcjonowane wędliny, miody i bakalie w sam raz do świątecznych wypieków, albo i gotowe słodkości. Pierogi, dania na wynos, łazanki czy pieczone ziemniaczki – te zapachy będą unosić się nad naszym Jarmarkiem i kusić niejednego łasucha. Wśród tegorocznych wystawców znajdziemy nie tylko stałych bywalców, ale także nowych przedsiębiorców, którzy będą chcieli zaskoczyć nas swoimi wyrobami – wylicza Celina Wołosz, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej.

Poza ofertą gastronomiczną i możliwością kupienia upominków, na Jarmarku w Szczecinie nie może zabraknąć oczywiście atrakcji dla tych małych i nieco starszych. - W każdy weekend Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego zadbamy o moc atrakcji dla dzieci i nie tylko. Świąteczne warsztaty, spotkania z Mikołajem i jego świtą, przedstawienia, koncerty – zapowiada Wołosz.

- Spotkać będzie można się także z tajemniczymi elfami – psotnikami. Gwarantujemy, że ta zabawa zafunduje Wam wiele śmiechu i radości. Kto spotka na swojej drodze chociaż jednego elfika, będzie chciał odnaleźć całą zgraję – dodaje.

Świąteczne Studia Radia SuperNova!

Na miejscu, co piątek będzie też ekipa Radia SuperNova. W naszym Świątecznym Studiu będziecie mogli złożyć życzenia swoim bliskim, pozdrowić ukochanego, czy zaśpiewać kolędę z dedykacją. Forma zależy tylko do Was! Wszystko będzie można później usłyszeć bezpośrednio na naszej antenie. Oddajemy ją w Wasze ręce i chcemy, żebyście mogli razem z nami poczuć magię Świąt na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Nasza świąteczna ekipa będzie miała dla Was małe niespodzianki, więc wypatrujcie nas uważnie!

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy startuje 3 grudnia i potrwa trzy tygodnie, do 23.12. Do zobaczenia!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szczecinie
Autor: Żegluga Szczecińska