Laptop

i

Autor: pressfoto, Freepik

sbo 2024

Był pomysł - teraz czas na jego realizację. Pomoże w tym Akademia SBO

2023-10-26 12:37

Do tegorocznego Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego zgłoszono 149 projektów. Zanim rozpocznie się oficjalne głosowanie, warto dowiedzieć się w jaki sposób wypromować swój pomysł. Ma w tym pomóc Akademia SBO. Dzisiejsze (26.10) spotkanie odbędzie się w formie online i wystartuje o 18:00. Na jakie wsparcie można liczyć?

Akademia SBO. Jak działa?

Spotkanie Akademii dotyczące wniosków, które zostały złożone w ramach tegorocznego Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się już dzisiaj (26.10). Zorganizowane zostanie w formule online, dlatego przydatne informacje można uzyskać nie wychodząc z domu. Tym razem poruszone zostaną kwestie regulaminu i promocji projektów.

- Zapewniamy takie wsparcie w postaci szkoleń. Będzie o tym jak można promować, co jest zgodne z regulaminem, a co nie. Będziemy też udzielać indywidualnego wsparcia, doradztwa dotyczącego tego jak wypromować nasz konkretny projekt, na jakich kanałach czy narzędziach można działać. Tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z budżetem obywatelskim pomożemy w przygotowaniu materiałów promocyjnych. Obejmuje to na przykład przygotowanie wzoru ulotki czy plakatu, który później można wydrukować i we własnym zakresie dystrybuować - mówi Paulina Stok-Stocka, z Akademii SBO.

Na warsztaty obowiązują zapisy. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Był pomysł - teraz czas na jego realizację. Pomoże w tym Akademia SBO