Prime MMA 6

i

Autor: screen z YouTube/PRIME SHOW MMA

MMA

Prime MMA 6 - GODZINA. O której godzinie jest Prime MMA 21.10.2023?

2023-10-21 19:49

Szósta odsłona gali Prime MMA już w sobotę 21 października. Podczas jej trwania w oktagonie zobaczymy między innymi znane nazwiska z internetu. Kto walczy? O której godzinie jest Prime MMA 6? Sprawdź godzinę, by nie przegapić sobotniego wydarzenia.

Prime MMA 6 już w sobotę 21 października, dlatego nic dziwnego, że fani federacji próbują znaleźć szczegółowe informacje na ten temat. Organizatorzy Prime MMA nie spoczywają na laurach i organizują kolejne wydarzenie. Tym razem Prime MMA 6 odbędzie się w Arenie Toruń, a karta walk w całości jest już znana. W sobotni wieczór w oktagonie zobaczymy Jacka Murańskiego kontra debiutujący Maciej Wiewiórka i będzie to co-main event. W walce wieczoru natomiast Kasjusz Życiński, twarz federacji stoczy zaciętą walkę z Pawłem Tyburskim, a na ich starcie czeka chyba każdy! Oprócz walk mężczyzn, na Prime MMA 6 odbędzie się także jedna walka kobiet. W klatce zmierzą się Patrycja Izydorczyk vs. Aleksandra "Ms. Danielka" Daniel. O której godzinie jest Prime MMA 6? Tego nie można przegapić!

Czy potrzeba nam więcej ludzi? - Super Ring

Prime MMA 6 - GODZINA

O której godzinie jest Prime MMA 6? Już w sobotę 21 października 2023 roku w Arenie Toruń odbędzie się kolejna edycja Prime MMA. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Kibice zgromadzeni przed telewizorami, komputerami, jak i stacjonarnie, obejrzą aż jedenaście pasjonujących pojedynków w różnych formułach walki - MMA, boks, małe rękawice, K-1 małe rękawice. Prime MMA 6 będzie można obejrzeć za pośrednictwem płatnej transmisji PPV. Za darmo będą dostępne dwie pierwsze walki, które będzie można obejrzeć na YouTubie federacji.

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 6 - KARTA WALK. Kto walczy 21.10.2023?