Prime MMA 3 - PPV. Ile kosztuje? Gdzie kupić? [CENA, TRANSMISJA]

i

Autor: screen z YouTube/PRIME SHOW MMA Prime MMA 3 - PPV. Ile kosztuje? Gdzie kupić? [CENA, TRANSMISJA]

Prime MMA 3 - PPV. Ile kosztuje? Gdzie kupić? [CENA, TRANSMISJA]

2022-10-01 19:55

Gala Prime MMA 3 odbędzie się już 1 października, jednak aby ją obejrzeć należy wykupić dostęp do transmisji. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 3? Czy można znaleźć bezpłatną transmisję w internecie? Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

  1. Prime MMA 3 - PPV [CENA]
  2. Prime MMA 3 - walki ZA DARMO

PPV Prime MMA 3 - jaka jest cena? Ile kosztuje dostęp do transmisji? Prime MMA to federacja w której włodarzem jest Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński. Już w sobotni wieczór 1 października w Radomskim Centrum Sportu, odbędzie się trzecia odsłona gali Prime MMA, która wywołuje ogromne zamieszanie. Wszystko przez starcia gwiazd, które pojawiły się w karcie walk Prime MMA 3. Widzowie będą świadkami walki niskorosłych zawodników, pojedynkiem w budce telefonicznej, a także aż trzech walk kobiet. W oktagonie jako main event zobaczymy influencerkę Paulinę Hornik i Martynę Zbirańską, ale na liście pojawiła się także walka Dagmary Szewczyk i Dominiki Rybak, a także Wioli Koteleckiej i zwyciężczyni Projektu Lady Magdaleny Lubacz. Ile kosztuje PPV na Prime MMA 3? Gdzie wykupić dostęp?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Prime MMA 3 - PPV [CENA]

Transmisję PPV Prime MMA 3 można zakupić w dwóch wariantach - LIVE 720p + 24H VOD i LIVE 1080p + Strefa Cringu + 7D VOD na stronie primemma.tv po zalogowaniu się. Oto ceny:

LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny
  • Prime MMA 3 PPV: Street Fighter (od 39,99 zł)

LIVE 1080p + Strefa Cringu + 7D VOD - od 39,99 zł

  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji ze Strefy Cringu

ZOBACZ TAKŻE: Prime MMA 3 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 1.10.2022? [PEŁNA KARTA WALK]

Prime MMA 3 - walki ZA DARMO

Czy można obejrzeć Prime MMA 3 za darmo? Gdzie znaleźć free stream bez blokowania? Transmisja Prime MMA 3 dostępna jest legalnie wyłącznie w płatnym systemie PPV, o którym pisaliśmy powyżej. Bezpłatne streamy są nielegalne i będą od razu blokowane. Jedna walka która będzie do obejrzenia za darmo na YouTube to pojedynek Mateusza Leśniaka i Kacpra Kabara.

Sonda
Śledzisz organizację PRIME MMA?