Clout MMA

i

Autor: materiały prasowe

ILE KOSZTUJE

PPV na Clout MMA 2. Ile kosztuje i gdzie kupić? [TRANSMISJA LIVE]

2023-10-28 20:31

Już w sobotę 28 października, odbędzie się druga gala nowopowstałej federacji Clout MMA. Aby ją obejrzeć należy wykupić dostęp do transmisji online, który dostępny jest w dwóch wariantach - Basic i Premium. Ile kosztuje PPV na Clout MMA 2 i gdzie można go kupić? Czy będą pokazane dwa pierwsze pojedynki za darmo? Sprawdźcie szczegóły.

Cena PPV na Clout MMA 2 ciekawi wiele osób. Ile kosztuje i gdzie wykupić dostęp do transmisji online na żywo? Już w sobotę 28 października w Orlen Arenie Płock odbędzie się druga gala nowopowstałej federacji Clout MMA. Organizatorzy postawili na gorącą kartę walk, a na kilka dni przed ujawnili halloweenową walkę, której nikt się nie spodziewał. Widzowie federacji Clout MMA już w sobotę zobaczą w oktagonie Gosię Magical kontra była dziewczyna jej syna - Nikita. Ogłoszenie tego pojedynku wzbudziło sensację, ale przede wszystkim zmierzyło się z ogromną krytyką internautów w sieci. Gdzie oglądać Clout MMA 2? Czy będzie dostępny free stream? Okazuje się, że tak!

Czy potrzeba nam więcej ludzi? - Super Ring

PPV Clout MMA 2 - CENA, GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić PPV na Clout MMA 2? Transmisję sobotniego wydarzenia będzie można obejrzeć tylko za pośrednictwem transmisji PPV, którą można zakupić w dwóch wariantach. Po zalogowaniu się na stronę cloutmma.tv mamy do wyboru wersję Basic - 34,99 zł, a także wersję Premium - 39,99 zł.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

Clout MMA 2 za darmo - gdzie oglądać?

Czy jest Clout MMA 2 za darmo? Wszelkie nielegalne streamy mogą być blokowane, dlatego aby obejrzeć galę należy wykupić do niej dostęp PPV. Clouy MMA 2 za darmo obejrzą jedynie osoby, które zgłosiły reklamację po pierwszej gali, gdy wykupiona transmisja PPV co chwilę przerywała, zacinała się lub nie działała. Dwie pierwsze walki na Clout MMA2 widzowie zobaczą za darmo na YouTube federacji.