reprezentacja Polski, Świderski Karol

i

Autor: AKPA

SPORT

Kiedy i gdzie mecz Polska-Czechy 2023? Wiemy kiedy grają biało-czerwoni [TERMINARZ]

2023-11-17 14:58

Polska w eliminacjach do Euro 2024 ma do rozegrania jeszcze jeden mecz. Już w listopadzie nasi zmierzą się z reprezentacją Czech, z którą w marcu na inauguracyjnym meczu przegraliśmy 1:3. Kiedy jest mecz Polska - Czechy? Gdzie zostanie rozegrane spotkanie? To warto wiedzieć.

Mecz Polska - Czechy listopad, ciekawi wiele osób, a wszystko dlatego, że najbliższe spotkanie biało-czerwonych zakończy rywalizację w grupie E eliminacji mistrzostw Europy. Podopieczni Michała Probierza cały czas walczą o awans do Euro 2024, jednak ostatni wynik pokazał, że nie wszystko idzie po ich myśli. Jeszcze nie tak dawno była radość po wygranym meczu z Wyspami Owczymi (2:0), lecz w niedzielny wieczór 15 października wszystko się zmieniło. Biało-czerwoni zmierzyli się na murawie PGE Narodowego z reprezentacją Mołdawii, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co zdecydowanie utrudnia polskim piłkarzom drogę na mistrzostwa Europy. Przed reprezentacją Polski ostatni mecz eliminacji, który odbędzie się już w listopadzie. Naszym rywalem będą Czechy i nawet jeśli wygramy to spotkanie, będziemy musieli patrzeć na rezultaty w innych spotkaniach. Na ten moment przed biało-czerwonymi uplasowani w tabeli punktowej są Czesi i Albania, którzy mają największe szanse na awans.

ZOBACZ TAKŻE: Arkadiusz Milik zdradzał byłą partnerkę? Jessica Ziółek: "Ona jeździła do niego"

Jakub Kiwior po meczu z Mołdawią

Kiedy mecz Polska - Czechy 2023? DATA, GODZINA

Kiedy i o której oglądać mecz Polska - Czechy? Ostatni mecz eliminacji Euro 2024 odbędzie się już w piątek 17 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45 jednak widzowie, którzy będą chcieli śledzić zmagania naszych w telewizji, będą mieli okazję obejrzeć także przedmeczowe studio. Co musi się stać żeby Polska była na Euro 2024? Najbardziej kluczowe będą trzy spotkania:

  • Mołdawia - Albania (trzeba liczyć na remis lub wygraną Albanii)
  • Polska - Czechy (tutaj musimy po prostu wygrać)
  • Czechy - Mołdawia (musi paść remis).

Jeśli Polacy przegrają mecz z Czechami lub mecze innych reprezentacji ułożą się nie po naszej myśli, biało-czerwoni o awans na Euro 2024 będą mogli walczyć jeszcze podczas marcowych baraży.