Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA

BILETY NA MECZ

Mecz Polska - Czechy 17.11 bilety – cena, gdzie kupić. Czy są jeszcze bilety na mecz?

2023-11-17 8:30

Już w piątek 17 listopada, reprezentacja Polski rozegra mecz z Czechami w grupie E eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Spotkanie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, dlatego nic dziwnego, że wiele osób poszukuje biletów na to wydarzenie. Gdzie je kupić? Jaka jest cena biletów na mecz Polska - Czechy? Odpowiadamy.

Bilety na mecz Polska - Czechy poszukiwane są przez wiele osób. Gdzie kupić? Jaka jest ich cena? Reprezentacja Polski nadal walczy o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Niemczech. Już w najbliższy piątek 17 listopada biało-czerwoni rozegrają spotkanie z Czechami, co zakończy rywalizację w grupie E eliminacji mistrzostw Europy. Podopieczni Michała Probierza po raz kolejny wyjdą na murawę i zmierzą się z reprezentacją, z którą przegrali w marcu 1:3, rozgrywając swój pierwszy mecz w eliminacjach do Euro 2024 w Pradze. To spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych, a w kwestii bezpośredniego awansu niestety nie jesteśmy zależni od siebie. Nie dość, że musimy wygrać ten mecz, to jeszcze później Czesi nie mogą wygrać z Mołdawią.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Bilety na mecz Polska - Czechy 17.11.2023 [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Ile kosztują bilety na mecz Polska - Czechy? Czy są jeszcze dostępne? Początek meczu rozpoczyna się już o godzinie 20:45 i będzie transmitowany w TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1, ale także w serwisie SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej. Jeśli jednak chcielibyście znaleźć się na trybunach i na żywo kibicować naszym, musicie zakupić bilety, których ceny wahają się od 120 złotych. Ceny biletów na mecz Polska - Czechy 17 listopada prezentują się następująco:

  • kategoria I 240 PLN - bilet zwykły
  • Kategoria II 180 PLN - bilet zwykły
  • Kategoria III 120 PLN - bilet zwykły
  • Osoba niepełnosprawna na wózku inwalidzkim z opiekunem 90 PLN - bilet zwykły
  • EASY ACCESS 90 PLN - bilet zwykły
  • Sektor Rodzinny 100 PLN - bilet zwykły, 60 PLN - bilet ulgowy.

Warto wiedzieć, że podczas meczu Polska-Czechy 17 listopada głównym arbitrem będzie Daniele Orsato, natomiast na liniach zobaczymy Ciro Carbone i Alessandro Giallatini. Bilety na mecz Polska - Czechy można zakupić online na stronie www.bilety.laczynaspilka.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Szczęsny ma dwa razy droższą kurtkę od Roberta Lewandowskiego. Cena szokuje!