Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA Robert Lewandowski

MECZ NA NARODOWYM

Mały kibic wbiegł na murawę po meczu z Wyspami Owczymi. Wzruszający gest Lewandowskiego

2023-09-08 9:07

W czwartek 7 września na PGE Narodowym w Warszawie odbył się mecz Polski z Wyspami Owczymi. Koniec końców po ciężkiej grze udało się zdobyć naszej reprezentacji dwie bramki. Jakby mało było emocji, po wszystkim na murawę wtargnął chłopiec, który chciał przytulić się do Roberta Lewandowskiego. Jego postawa robi wrażenie, choć niektórzy twierdzą, że to ustawka.

Robert Lewandowski znów na językach. Wszystko przez mecz, który odbył się w czwartek na PGE Narodowym w Warszawie. To właśnie tam Reprezentacja Polski po ciężkim, według wielu kibiców infantylnym meczu, pokonała w spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy 2024 Wyspy Owcze wynikiem 2:0. Zwycięstwo i wielką ulgę, dał naszym Robert Lewandowski strzelając dwa gole, choć przez większość spotkania zapowiadało się na kolejną kompromitację biało-czerwonych. Po tym spotkaniu nasz kapitan przekroczył barierę 80 goli w kadrze i obecnie ma ich na swoim koncie 81. Mimo wielu emocji, które towarzyszyły kibicom podczas meczu Polska - Wyspy Owcze, wydarzyło się coś jeszcze. Po zakończonym spotkaniu na murawę wbiegł mały kibic, który chciał przytulić się do Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ TAKŻE: Sobowtór Roberta Lewandowskiego istnieje! Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Kibic wbiegł na murawę po meczu Polska - Wyspy Owcze. To ustawka?

Chwilę po meczu Polski z Wyspami Owczymi, wydarzyła się taka sytuacja. Mały kibic wbiegł na murawę i omijając ochronę dostał się do Roberta Lewandowskiego. Piłkarz poprosił, by nie odciągali od niego chłopca i wręczył mu nie tylko opaskę kapitana, ale także koszulkę, w której rozegrał czwartkowe spotkanie. Choć niektórych gest Lewandowskiego mocno wzruszył, to znaleźli się też tacy, którzy zarzucili kapitanowi naszej reprezentacji ustawkę i ocieplanie wizerunku:

- Przecież wszystko wygląda jak ustawka

- No co za przypadkowa akcja. Akurat kamera prosto przed nim. No ale trzeba sobie poprawić PR jakoś. Brawo Disney

- Może być to i ustawka pod PR, może nie być, ale dzieciak przeżył właśnie pewien jeden z najszczęśliwszych wieczorów w swoim życiu i będzie to pamiętał już zawsze, a to jest najważniejsze. Lewego można lubić lub nie, ale trzeba mu oddać, że w takich sytuacjach zawsze klasa

Na nagraniu poniżej możecie zobaczyć moment, który uchwyciły kamery. Robert Lewandowski nie tylko podarował kibicowi koszulkę i opaskę, ale także go przytulił.