fame mma

i

Autor: AKPA

KONFERENCJA PRZED GALĄ

Konferencja przed galą Fame Friday Arena 2. Gdzie i o której oglądać?

2023-09-25 10:29

Pierwsza i jedyna konferencja przed drugą galą Fame Friday Arena 2023 odbędzie się już w poniedziałek 25 września. To właśnie wtedy widzowie zobaczą na panelu wszystkich zawodników, dowiedzą się kto ma jaki konflikt i które zestawienia będą naprawdę gorące. Sprawdź gdzie i o której, oglądać konferencję Fame Friday Arena #2.

Konferencja Fame Friday Arena 2 - gdzie i o której oglądać? Jakiś czas temu na sportowym rynku pojawiła się nowość, a mowa o federacji Fame Friday Arena. Tym razem organizatorzy gali Fame postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów i zamierzają coraz częściej organizować sportowe eventy na mniejszych obiektach. Pierwsza gala odbyła się w piątek 21 lipca 2023 roku we Wrocławiu na Hali Stulecia. Karta walk była bogata i mocno emocjonowała widzów, więc nie mogło być inaczej. Fame Friday Arena powraca z drugą edycją! Zanim jednak dojdzie do starć w oktagonie, na wszystkich czeka pierwsza i jedyna konferencja przed wydarzeniem. Łącznie na gali Fame Friday Arena 2 odbędzie się jedenaście walk zawodników, w tym dwa co-main eventy i jedna walka wieczoru.

Emeryci nie mają złudzeń - PiS wygra wybory! Za to kochają Jarosława Kaczyńskiego #EwelinaPyta

Konferencja Fame Friday Arena 2 - GODZINA, DATA

Kiedy i o której godzinie jest konferencja Fame Friday Arena 2? Pierwsza i jedyna konferencja przed piątkową galą odbędzie się już w poniedziałek 25 września 2023 roku o godzinie 20:00. Wydarzenie będzie można obejrzeć za darmo na YouTubie federacji Fame. Transmisja konferencji będzie emitowana na żywo i jest oczywiście darmowa. Warto również wiedzieć, że na dzień przed galą, czyli w czwartek 28 września, odbędzie się Media Trening i oficjalne ważenie. Start o godzinie 18:00.

ZOBACZ TAKŻE: Fame Friday Arena 2 - KARTA WALK. Kto walczy 29 września 2023?

Sonda
Która walka na Fame Friday Arena 2 jest najciekawsza?