Iga Świątek

i

Autor: AKPA

NIENAGANNA FORMA

Iga Świątek odpoczywa na Krecie. Tak prezentuje się w czarnym bikini

2023-07-19 15:03

Iga Świątek po zmaganiach w wielkoszlemowym Wimbledonie wybrała się do Grecji na zasłużony odpoczynek. Tenisistka odpoczywa na Krecie, gdzie między innymi pływa łodzią i zrobiła wyjątek pokazując w sieci prywatne kadry ze swojego życia. Najnowsze zdjęcie w bikini oczarowało jej fanów!

Iga Świątek stała się niesamowicie popularna w sportowym świecie po tym, gdy w 2020 roku zwyciężyła turniej Roland Garros, pokonując Sofię Kenin. Sukcesy które osiąga w swojej dziecinie, zachwycają niejednego fana nie tylko w Polsce i na świecie, a my dobrze wiemy, że na tym się nie skończy! Jeszcze nie tak dawno, bo we wtorek 11 lipca 2023 roku Iga Świątek rozegrała ćwierćfinałowy mecz Wimbledonu z Ukrainką - Eliną Switoliną. Niestety Polka przegrała to starcie i poniosła pierwszą wielkoszlemową porażkę z rywalką notowaną poza czołową pięćdziesiątką rankingu WTA od 2019 roku. Switolina wygrała ze Świątek po zaciętym boju 7:5, 6:7 (5-7), 6:2. Teraz po zmaganiach w wielkoszlemowym Wimbledonie, polska tenisistka wybrała się na zasłużony odpoczynek do słonecznej Grecji.

Polacy grają w Kamień, Papier, Nożyce - EwelinaPyta

Iga Świątek w bikini

Iga Świątek zazwyczaj nie pokazuje swojego życia prywatnego w social mediach, jednak teraz zrobiła wyjątek. Po zmaganiach w wielkoszlemowym Wimbledonie i przed następnym sportowym wyzwaniem jakim będzie turniej BNP Paribas Warsaw Open, tenisistka postanowiła złapać oddech poza granicami naszego kraju. W tym celu wybrała się do Grecji, a dokładnie na słoneczną i malowniczą Kretę, gdzie postanowiła się zrelaksować. Świątek nie tylko się opala, ale także korzysta z wolnego czasu na łodzi, którą poprowadziła i na której zapozowała w bikini. Jej forma robi wrażenie!

Sonda
Czy zarywasz noce, by obejrzeć mecze Igi Świątek?