FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

2023-01-28 9:58 Ewelina Kulasza
FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?
Autor: instagram.com/@fightexclusivenight FEN 44 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKA WIECZORU. Kto walczy na FEN 44?

Fani sportów walki już nie mogą doczekać się transmisji na żywo FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night. Sportowa gala odbędzie się w sobotę 28 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim, a karta walk wzbudza we wszystkich wiele emocji. Kogo zobaczymy w oktagonie? Kto walczy w walce wieczoru? Stawką tego pojedynku jest pas mistrzowski kategorii średniej. Sprawdźcie szczegóły.

Spis treści

 1. FEN 44 - KARTA WALK
 2. FEN 44 - WALKA WIECZORU

Jak wygląda karta walk FEN 44? Takie pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wiele osób. Już w sobotni wieczór 28 stycznia 2023 roku, odbędzie się kolejna odsłona sportowej gali Fight Exclusive Night. W karcie walk FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night widnieje, aż dziewięć pojedynków, których nie mogą doczekać się widzowie. Na wszystkich czeka walka wieczoru, w której stawką jest pas kategorii średniej, a także jedno starcie na zasadach K-1. Właśnie tutaj Michał Grzesiak podejmie Tymoteusza Lewandowskiego w pojedynku zakontraktowanym w limicie do 91 kg. Oprócz tego coraz większe zainteresowanie wzbudza walka doświadczonego Marcina Łazarza Bartoszem Szewczykiem, który szybko zrobił ogromny progres. Jak wygląda karta walk FEN 44? Kogo zobaczymy w main evencie i co-main evencie? Start gali w sobotę o godzinie 19:00.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

FEN 44 - KARTA WALK

Kto walczy na FEN 44? W karcie walk znajduje się aż dziewięć pojedynków. Pełną kartę walk FEN 44 Orlen Paliwa Fight Night znajdziecie poniżej:

 • 83,9: Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak (main event – walka o pas kategorii średniej)
 • 77,1: Kamil Kraska vs. Leandro Barbosa (co-main event)
 • 93,0: Bartosz Szewczyk vs. Marcin Łazarz
 • 77,1: Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik
 • 91,0, K-1: Michał Grzesiak vs. Tymoteusz Lewandowski
 • 120,2: Maciej Gąsiorek vs. Kacper Miklasz
 • 77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Maciej Pacuła
 • 61,2: Eryk Maj vs. Michał Musiał
 • 83,9: Tomasz Ostrowski vs. Hubert Drzyzga

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - KARTA WALK. Kto walczy 3 lutego? Kogo zobaczymy w oktagonie?

FEN 44 - WALKA WIECZORU

Podczas FEN 44 odbędzie się emocjonująca walka wieczoru o pas kategorii średniej. W oktagonie zobaczymy naprzeciwko siebie Piotra Kuberskiego i Marcina Filipczaka, w kategorii wagowej do 84 kg. W co-main evencie w kategorii półśredniej zobaczymy natomiast Kamila Kraska, który zmierzy się z Leandro Barbosą. FEN 44 już w najbliższą sobotę 28 stycznia o godzinie 19:00.

Sonda
Czy będziesz oglądał galę FEN?