Fame MMA 17 - Cyfrowy Polsat. Ile kosztuje transmisja gali w TV Polsat Box Go?

i

Autor: AKPA Fame MMA 17 - Cyfrowy Polsat. Ile kosztuje transmisja gali w TV Polsat Box Go?

Fame MMA 17 - Cyfrowy Polsat. Ile kosztuje transmisja gali w TV Polsat Box Go?

2023-02-03 19:47

Od jakiegoś czasu gale Fame MMA można obejrzeć nie tylko w internecie, ale także w telewizji. To wszystko za sprawą współpracy federacji z Cyfrowym Polsatem. Ile kosztuje dostęp do Polsat Box Go? Czy może jednak da się ominąć płatność i transmisja Fame MMA 17, będzie dostępna za darmo w TV? To warto wiedzieć!

Fame MMA 17 w Polsacie. Ile kosztuje transmisja w TV? Na jakim kanale oglądać Fame MMA 17? Dziesięć pojedynków, walka kobiet, debiutujący zawodnicy, nierozwiązane konflikty i nie tylko! Właśnie to czeka na wszystkich widzów federacji w piątek 3 lutego. Równo o godzinie 20:00 rozpocznie się oficjalna gala Fame MMA 17. W oktagonie nie zabraknie debiutantów takich jak: Sebastian Fabijański czy też Kamil Łaszczyk, a także kobiet - Wiktorii Jaroniewskiej i Klaudii Kołodziejczyk. Nie da się ukryć, że widzowie najbardziej czekają na pojedynek wieczoru Ferrari vs. Szczurek, a także na pojedynek Prezesa FENu z włodarzem Fame MMA - Boxdelem. Okazuje się, że Fame MMA 17 można obejrzeć nie tylko online za pośrednictwem transmisji PPV, ale także w Telewizji Polsat! Sprawdź jak włączyć specjalną transmisję, na której obejrzysz Fame MMA 17.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 gdzie oglądać za darmo? Gdzie znaleźć stream free online bez zacinania?

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Fame MMA 17 w Cyfrowym Polsacie [Polsat Box Go]

Jak włączyć Fame MMA 17 na Polsacie? Ta opcja dedykowana jest wyłącznie użytkownikom, którzy posiadają abonament Polsat Box Go. Jeśli Ty nim nie jesteś, a posiadasz Cyfrowy Polsat w domu, możesz zamówić dostęp za 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać na wiele sposobów! Wystarczy wysłać odpowiedniego SMS-a, lub złożyć zamówienie w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl. To jednak nie koniec. Dostęp do Polsat Box Go możecie wykupić też w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

ZOBACZ TAKŻE: Fame MMA 17 - cena PPV. Ile kosztuje transmisja PPV na Fame MMA 3 lutego?

Sonda
Fame MMA 17 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.