Arkadiusz Tańcula

i

Autor: AKPA

GDZIE OBEJRZEĆ

Fame Friday Arena 2 transmisja za darmo. Gdzie obejrzeć galę 29.09 za free?

2023-09-28 18:51

Fani Fame Friday Arena poszukują w sieci bezpłatnej transmisji gali, która odbędzie się w piątek 29 września w szczecińskiej Netto Arenie. Wszystko po to, by bezpłatnie obejrzeć wydarzenie, podczas którego w oktagonie pojawią się między innymi Daro Lew, Boxdel, Alan Kwieciński czy też Paweł Jóźwiak. Gdzie oglądać Fame Friday Arena 2 za darmo? Odpowiadamy!

Gdzie za darmo obejrzeć Fame Friday Arena 2? Takich informacji poszukuje niejedna osoba, która chciałaby bezpłatnie poczuć emocje drugiej edycji sportowego wydarzenia. Fame Friday Arena to nowość, na którą zdecydowali się Wojtek Gola, Boxdel, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak. Pierwsza edycja gali miała miejsce 21 lipca we Wrocławiu na Hali Stulecia i została bardzo dobrze odebrana przez publiczność. Już w piątek 29 września odbędzie się druga odsłona wydarzenia, która cieszy się gorącą kartą walk. Fame Friday Arena 2 odbędzie się tym razem w szczecińskiej Netto Arenie, a w walce wieczoru publiczność będzie mogła zobaczyć Pawła 'Prezesa FEN' Jóźwiaka kontra Michał 'Boxdel' Baron.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejność walk na Fame Friday Arena 2. Wiemy kto walczy pierwszy, a kto ostatni

HITY POLSKIEGO INTERNETU. Cegła na walentynki, rzeżucha #EwelinaPyta

Fame Friday Arena 2 za darmo - bezpłatny stream

Bezpłatny stream Fame Friday Arena 2 poszukiwany jest przez wiele osób. Gdzie za darmo obejrzeć galę 29 września? Pierwsze dwie walki Andrzej 'Endi' Czysz vs Roger Salla, a także Łukasz 'Mandzio' Samoń vs Karol 'Karolek' Dąbrowski będą do obejrzenia za darmo na YouTubie federacji Fame MMA. Aby obejrzeć kolejne walki należy wykupić dostęp PPV. Wszelkie darmowe transmisje Fame Friday Arena 2 są nielegalne i z pewnością będą blokowane.

ZOBACZ TAKŻE: PPV na Fame Friday Arena 2. Gdzie kupić i za ile? Czy można obejrzeć za darmo?