fame mma

i

Autor: AKPA

SPORT

Fame Friday Arena 2 - GODZINA. Gdzie i o której oglądać?

2023-09-28 18:48

Szczecińska Netto Arena wypełni się w piątkowy wieczór po brzegi. Wszystko przez emocjonującą kartę walk i jedenaście pojedynków. W oktagonie nie zabraknie debiutantów, jak i znanych celebrytów ze świata internetu. O której godzinie oglądać galę Fame Friday Arena 2? O której jest pierwsza walka? Zdradzamy najważniejsze informacje.

Fame Friday Arena 2 - GODZINA. Gdzie i o której oglądać? Ta informacja poszukiwana jest przez wiele osób. Już w piątek 29 września szczecińska Netto Arena zapłonie. Wszystko przez gorącą kartę walk, która przedstawia jedenaście pojedynków. Fani Fame Friday Arena 2 będą mogli zobaczyć w oktagonie nie tylko debiutantów, ale także znanych zawodników z poprzednich edycji. Na wszystkich czeka pojedynek Piotr Lisek vs Dariusz 'Daro Lew' Kaźmierczuk, a także Adrian 'Polak' Polański vs Arkadiusz Tańcula. W karcie walk Fame Friday Arena 2 widać także jedną walkę kobiet Brylantka vs Fagata, a także dwa co-main eventy. W boksie i w małych rękawicach zmierzą się Kacper Błoński kontra 'Megaostry', a w formule K-1 Jose 'Josef Bratan' Simao - Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka. Walka wieczoru również jest bardzo ciekawa. Widzowie Fame Friday Arena 2 zobaczą w niej Pawła Jóźwiaka i Boxdela. Panowie zmierzą się w małych rękawicach w formule K-1.

POLACY O WYBORACH. CZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PIS? #EwelinaPyta

GODZINA Fame Friday Arena 2

O której godzinie jest Fame Friday Arena 2? Z informacji zamieszczonych na plakatach i mediach społecznościowych federacji wynika, że piątkowa gala rozpocznie się o godzinie 19:30. Z pewnością początkowo widzowie będą mogli oglądać studio, a pierwsza walka Andrzej 'Endi' Czysz vs Roger Salla odbędzie się chwilę po godzinie 20. Przypomnijmy, że aby legalnie obejrzeć galę Fame Friday Arena 2 należy wykupić dostęp PPV. Jedynie dwie pierwsze walki będą transmitowane na YouTubie federacji Fame.

ZOBACZ TAKŻE: Kolejność walk na Fame Friday Arena 2. Wiemy kto walczy pierwszy, a kto ostatni