Clout MMA

i

Autor: materiały prasowe

TRANSMISJA

Clout MMA 2 za darmo - gdzie obejrzeć? Darmowa transmisja tylko dla wybranych osób

2023-10-28 20:31

Clout MMA 2 to wydarzenie, na które czeka wielu fanów internetowych "dymów" i freak-fightów. Już w najbliższą sobotę 28 października w Orlen Arenie Płock, odbędzie się gorąca sportowa gala, podczas której wystąpią debiutanci, jak i znani zawodnicy z poprzedniej edycji lub innych federacji. Sprawdź gdzie za darmo oglądać Clout MMA 2.

Clout MMA 2 za darmo interesuje wiele osób. Gdzie znaleźć darmowy stream w interecie? Już w sobotę 28 października w Orlen Arenie Płock odbędzie się kolejna, w sumie już druga gala nowopowstałej freak-fighterskiej federacji. Mowa oczywiście o Clout MMA, której twarzą została Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Na wszystkich czekają gorące emocje i starcia, których wyniki ciężko przewidzieć. Karta walk Clout MMA 2 jest już znana i zaskakuje nazwiskami. Największym zaskoczeniem było dla wszystkich ogłoszenie walki Gosia Magical vs. Nikita Biela. Panie zmierzą się ze sobą w "halloweenowym starciu" w formule MMA. W oktagonie nie zabraknie także niepełnoletniego brata Lexy - Toniego Chaplin, czy też Konrada Karwata znanego ze Strong Ekipy. Sprawdź, gdzie za darmo obejrzeć Clout MMA 2. Okazuje się, że darmowa transmisja będzie dostępna tylko dla wybranych osób!

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Clout MMA 2 free stream

Gdzie za darmo oglądać Clout MMA 2 w sobotę 28 października? Darmowy stream nie jest dostępny. Galę Clout MMA 2 będzie można obejrzeć legalnie wyłącznie po zakupie PPV. W tym celu wystarczy zakupić jeden z dostępnych dwóch wariantów na stronie cloutmma.tv po zalogowaniu się. Koszt PPV Basic to 34,99 zł, natomiast wersja Premium kosztuje 39,99 zł. Clout MMA 2 za darmo mogą obejrzeć wyłącznie osoby, które po pierwszej gali składały reklamację na zacinającą się lub niedziałającą wówczas transmisję. W ramach rekompensaty federacja uwzględniła wiele reklamacji, co dało niektórym widzom bezpłatny dostęp do transmisji Clout MMA 2. Za darmo będzie można również obejrzeć dwie pierwsze walki na YouTube federacji.

Sonda
Kto wygra walkę Lizak - Najman na CLOUT MMA 2?