Ceremonia otwarcia Katar 2022 - kiedy jest? Kiedy gra Polska?

i

Autor: AKPA Ceremonia otwarcia Katar 2022 - kiedy jest? Kiedy gra Polska?

Ceremonia otwarcia Katar 2022 - kiedy jest? Kiedy gra Polska?

2022-11-20 14:48

Mundial 2022 przed nami! Kiedy jest ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w Katarze? W związku z tym gospodarze turnieju zadbali o różne atrakcje, w tym o muzyczny występ grupy Black Eyed Peas. Sprawdź kiedy i o której jest ceremonia otwarcia w Katarze i kiedy gra Polska.

Spis treści

  1. Ceremonia otwarcia Katar 2022 - DATA, GODZINA, TRANSMISJA
  2. Kiedy gra Polska - Mundial 2022

Rozpoczęcie Mundialu 2022 zbliża się wielkimi krokami. Będzie to wyjątkowe sportowe wydarzenie, nie tylko ze względu na charakter, ale także na to, że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej po raz pierwszy odbędą się w kraju islamskim, a w dodatku późną jesienią. Mundial 2022 rozpoczyna się 20 listopada i potrwa aż do 18 grudnia. Tegoroczne Mistrzostwa Świata rozpocznie specjalna ceremonia otwarcia, przygotowana przez gospodarzy. Na wszystkich czeka wiele atrakcji - w tym tych muzycznych. Choć początkowo mówiło się, że na Mundialu 2022 pojawi się Shakira, to jednak artystka zapowiedziała, że nie uda jej się przylecieć do Kataru. Co ciekawe, Katarczycy chcieli zaprosić także Dua Lipę, jednak artystka nie zgodziła się na występ z powodu braku poszanowania dla praw człowieka. Kiedy jest ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata? Kiedy i o której godzinie rozpoczyna się Mundial?

Strefy kibica Mundial 2022. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej?

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Ceremonia otwarcia Katar 2022 - DATA, GODZINA, TRANSMISJA

Kiedy jest ceremonia otwarcia Mundialu 2022? To żadna tajemnica! Ceremonia otwarcia w Katarze odbędzie się w niedziele 20 listopada 2022 roku o godzinie 15:45. Transmisja na żywo pojawi się na antenie TVP Sport. Następnie widzowie będą świadkami meczu Kataru z Ekwadorem, który rozpocznie się po zakończeniu ceremonii o godzinie 17.

Skład Polski na Mundial 2022 - kto jedzie do Kataru? Kto zagra na Mistrzostwach Świata?

Kiedy gra Polska - Mundial 2022

Kiedy gra Polska podczas Mistrzostw Świata w Katarze? Mecze Polski na mundialu interesują naszych rodaków. Pierwszy mecz reprezentacja biało-czerwonych rozegra we wtorek 22 listopada z Meksykiem o godzinie 17:00 polskiego czasu. Drugi mecz odbędzie się w sobotę 26 listopada przeciwko Arabii Saudyjskiej o godzinie 14:00 polskiego czasu. Trzecie spotkanie Polaków będzie miał miejsce w środę, 30 listopada o godzinie 20:00 z Argentyną.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Meksyk?
Listen to "Sukcesy Polaków na Mundialach. Gość specjalny Władysław Żmuda. SUPERSPORT +" on Spreaker.