Zranił brata masecztą. Zrobił to bo się posprzeczali

i

Autor: KPP SANOK

Zagórz: Zranił brata maczetą. Zrobił to bo się posprzeczali

2021-11-05 14:39

Maczetą zaatakował brata i groził mu. 58-latek na trzy miesiące trafił do aresztu, ale w więzieniu może spędzić więcej niż cztery lata. A wszystko zaczęło się w Zagórzu pod Sanokiem. Pomiędzy braćmi doszło do sprzeczki. To wtedy 58-latek chwycił za maczetę i zranił nią swojego brata.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednej z miejscowości na terenie gminy Zagórz. Z ustaleń policjantów wynika, że pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do sprzeczki, podczas której 58-latek zranił swojego brata maczetą w rękę. - Pokrzywdzony został przetransportowany do szpitala. Nie wymagał hospitalizacji. Po udzieleniu pomocy medycznej i zaopatrzeniu rany, został zwolniony do miejsca zamieszkania - informują sanoccy mundurowi.

CZYTAJ TAKŻE: Uderzył kolegę siekierą w głowę. Chwilę wcześniej razem pili alkohol

Napastnik był pijany

58-letni napastnik szybko wpadł w ręce mundurowych. W czasie zatrzymania był pijany. Miał w sobie ponad promil alkoholu.

- Po zebraniu materiału dowodowego, mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty spowodowania obrażeń ciała i narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo zdrowia - informują policjanci z Sanoka.

Przed sądem będzie tłumaczył się także z tego, że groził bratu.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Źródło: Zagórz: Zranił brata maczetą. Zrobił to bo się posprzeczali