Z okna wypadł 4-letni chłopiec. Bawił się w pokoju z trójką innych dzieci

2021-07-15 12:52 A.I
Z okna wypadł 4-letni chłopiec. Bawił się w pokoju z trójką innych dzieci
Autor: KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Krowicy Samej. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze wypadł 4-letni chłopiec. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala. Jak ustalili policjanci, chłopiec nie był sam, bawił się z trójką innych dzieci.

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10.00. Dyżurny lubaczowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Krowicy Samej z pierwszego piętra, przez drzwi balkonowe wypadło małe dziecko. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 4-letni chłopczyk bawił się w pokoju z trójką innych dzieci. W pewnym momencie wbiegł w otwarte drzwi balkonowe, w których była moskitiera i z nią wypadł na trawnik. Opiekująca się dziećmi matka chłopca w tym czasie była w mieszkaniu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety – była trzeźwa.

CZYTAJ TAKŻE: Łańcut: Pościg za kierowcą seata. Mężczyzna próbował zepchnąć radiowóz z drogi

Chłopca zabrał śmigłowiec LPR

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia

Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale
Sonda
Upały w Polsce - czy masz już dość?
Źródło: Z okna wypadł 4-letni chłopiec. Bawił się w pokoju z trójką innych dzieci