Z mieszkania 71-latka dobiegały jęki. Sąsiad wezwał policję i uratował życie seniorowi

2021-04-29 12:22 af A.I
TARNOBRZEG: Zaniepokoiły go jęki wydobywające się z mieszkania sąsiada. Wezwał pomoc
Autor: pixabay

Usłyszał dobiegające jęki z mieszkania, zadzwonił po pomoc i tak uratował życie 71-letniego sąsiada. To historia z Tarnobrzega. Jeden z lokatorów z bloku przy ul. Kościuszki wiedział, że 71-latek ostatnio przeszedł udar i leczy się na serce. Co więcej, od kilku dni nie widział, żeby mężczyzna wychodził z domu.

Dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że jeden z lokatorów bloku przy ul. Kościuszki w Tarnobrzegu potrzebuje pomocy. Zatroskany sąsiad twierdził, że z mieszkania mężczyzny usłyszał jęki. Funkcjonariusze policji niezwlekając pojechali pod wskazany adres. Na klatce schodowej zastali zgłaszającego. - Mocno zdenerwowany mężczyzna oznajmił, że w mieszkaniu jest jego sąsiad, który nie może otworzyć drzwi. Dodał, że mężczyzna w ostatnim czasie przeszedł udar, leczy się na serce i jego życie i zdrowie mogą być zagrożone. - Zgłaszający twierdził, że sąsiada nie widział od kilku dni, gdy z mieszkania usłyszał dobiegające jęki, zadzwonił po pomoc - informują tarnobrzescy policjanci.

CZYTAJ TAKŻE: MIELEC: Strażacy rozdają maseczki. Każdemu mieszkańcowi należą się cztery sztuki!

71-latek leżał na podłodze

Gdy mundurowi pojawili się na miejscu, wyważyli drzwi. W mieszkaniu zastali leżącego na podłodze 71-latka. Ten na głowie i ręce miał otarcia, był osłabiony, nie mógł nic powiedzieć ani podnieść się z podłogi. Do przyjazdu karetki pogotowia funkcjonariusze zaopiekowali się mężczyzną. 71-latek trafił do szpitala.

Dziewczynkę gwałciło 5 mężczyzn w tym brat! Horror trwał kilka lat w wiosce pod Rzeszowem
Źródło: Z mieszkania 71-latka dobiegały jęki. Sąsiad wezwał policję i uratował życie seniorowi