Wystarczyło się zameldować i wziąć udział w loterii! Kolejni wygrani w loterii „Rzeszów to MY!”

2022-01-04 15:23 wk A.I

Kolejni wygrani w loterii „Rzeszów to MY”! Do zgarnięcia tym razem był smartwatch, hulajnoga i laptop. W losowaniu głównym zaś, które zaplanowane jest 19 stycznia, do wygrania jest samochód. Szansę na jego zdobycie mają zarówno ci, którzy do loterii meldunkowej się zgłosili, jak również ci, którzy już coś w tej edycji wygrali.

Poprzez loterię chcemy zachęcić mieszkańców, studentów do oficjalnego zameldowania się w Rzeszowie. W ten sposób staramy się pielęgnować relacje z mieszkańcami, nagradzać ich za lojalne, realne wsparcie miasta, bo rozliczając się w Rzeszowie, przyczyniają się do rozwoju Rzeszowa. Wartość całej puli nagród w loterii wynosi ponad 105 tysięcy złotych - mówi Dariusz Urbanik, wiceprezydent Rzeszowa. A próbować było warto, bo szansa na wygraną była większa niż w znanych grach liczbowych. Przekonali się o tym kolejni wygrani, którzy wylosowani zostali w przedostatnim etapie meldunkowej loterii organizowanej przez Miasto Rzeszów.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpacka Kolej Aglomeracyjna: Z Kolbuszowej do Rzeszowa w pół godziny!

Nowi mieszkańcy będą mieli dwie szanse na wygraną

- Wprowadziliśmy taka zasadę, że wszystkie osoby, które zameldowały się i zgłosiły swój akces w loterii mają dwie szanse na wygraną - jedną w tych etapowych losowaniach, a drugą w losowaniu głównym, bez względu na to, czy w etapowej dana osoba miała szczęście czy nie - mówi Kamil Czyż - dyrektor Wydziału Marki Miasta, Współpracy Gospodarczej i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa.

Dziś pan Sebastian, jako nowy mieszkaniec Rzeszowa wygrał laptopa. - Oczywiście, ze jestem zadowolony. Nie tylko dlatego, że jest to nagroda pierwszego stopnia, ale również dlatego, że jest to laptop. Skończyłem grafikę komputerową i taki komputer to jest marzenie. Przyda się do pracy, bo w zasadzie swój komputer chciałem wymienić na nowszy, więc bardzo się przyda , a te pieniądze, które miałem przeznaczone na komputer, wydam na sprzęt, który jest mi również potrzebny - mówi pan Sebastian, zwycięzca losowania etapowego.

Z nagrody cieszy się także pani Edyta, która zgarnęła hulajnogę. Do Rzeszowa wróciła z Warszawy. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii zakończyło się 31 grudnia. Łącznie wpłynęło ich blisko 840. Losowanie nagrody głównej, czyli samochodu, odbędzie się 19 stycznia.

Za nami pierwszy dzień akcji #szczęsciepodajdalej

Jaki będzie rok 2022?

Pytanie 1 z 8
Czy planujesz już wakacje?
Źródło: Wystarczyło się zameldować i wziąć udział w loterii! Kolejni wygrani w loterii „Rzeszów to MY!”