Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów. Kiedy się odbędą?

Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów. Kiedy się odbędą?
Autor: Materiały prasowe

RDK ogłasza długo wyczekiwany powrót Potańcówek Miejskich dla Seniorów. W trakcie wakacji w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach odbędą się dwie edycje imprezy – pierwsza w dniu 25 lipca 2021 roku, natomiast druga w dniu 14 sierpnia 2021 roku. Udział w obu imprezach jest bezpłatny.

Letnie Potańcówki Miejskie dla Seniorów to propozycja Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa. Podczas zaplanowanych dwóch imprez uczestnicy będą bawić się wspólnie przy rytmach znanych hitów sprzed lat, a o dobrą zabawę zadba DJ.

CZYTAJ TAKŻE: Po Rzeszowie będzie jeździł czerwony autobus z DJ! To before przed Festiwalem Tony!

Kiedy odbędą się potańcówki?

Pierwsza zabawa taneczna dla wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60. roku życia obędzie się już w niedzielę 25 lipca, natomiast druga w sobotę 14 sierpnia. Obie imprezy zostaną zorganizowane w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach, a ich start zaplanowany jest na godzinę 17:00.

Dodatkowo Rzeszowski Dom Kultury zachęca wszystkich mieszkańców do udziału  w Potańcówkach Miejskich organizowanych na rzeszowskich osiedlach. Pierwsza została zrealizowana 17 lipca na osiedlu Budziwój, a najbliższe odbędą się kolejno: 31 lipca na osiedlu Słocina (godz. 17:00, plac przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina), 21 sierpnia na osiedlu Bzianka (godz. 17:00, plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Bzianka) oraz 29 sierpnia na osiedlu Przybyszówka (godz. 19:00, Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka).

Wioska olimpijska oczami polskich pływaków. Zobacz jak mieszkają sportowcy
Źródło: Wracają Potańcówki Miejskie dla Seniorów. Kiedy się odbędą?