Włamał się do lokalu, wypił butelkę alkoholu i... zasnął. Obudzili go policjanci

2021-04-15 13:51 A.I
Włamał się do lokalu, wypił alkohol i... zasnął. Obudziła go policja
Autor: KPP Sanok

46-letni mężczyzna włamał się do lokalu gastronomicznego w Zagórzu i upojony skradzionym alkoholem zasnął na miejscu przestępstwa. Włamywacz kostką brukową wybił szybę w oknie i wszedł do środka. Mężczyzna w ostatnim czasie wkradł się do sklepu w Łańcucie, gdzie również ukradł alkohol i pieniądze.

We wtorek po godzinie 7.00, dyżurny sanockiej Policji otrzymał zgłoszenie o włamaniu do lokalu gastronomicznego w Zagórzu. Okazało się, że włamywacz kostką brukową wybił szybę w oknie budynku i wszedł do środka. Splądrował wnętrze, ukradł pieniądze z kasy fiskalnej oraz alkohol. Jeden ze skradzionych trunków wypił na miejscu i usnął.

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

PODOBA CI SIĘ TEN ARTYKUŁ? POLUB NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

To nie było pierwsze włamanie

Sprawcą włamania okazał się 46-latek, który był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Po obudzeniu stał się agresywny i wulgarny. Nie poddał się badaniu na stan trzeźwości. Mężczyźnie skradzione pieniądze i alkohol miał w plecaku.

To nie jedyne przestępstwo jakiego dopuścił się mężczyzna w ostatnim czasie. Pod koniec marca wybijając szybę witryny włamał się do jednego ze sklepów na terenie Sanoka. Łupem złodzieja padły wówczas także pieniądze i alkohol.

46-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat  pozbawienia wolności.

Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021
Źródło: Włamał się do lokalu, wypił butelkę alkoholu i... zasnął. Obudzili go policjanci