metamorfoza Krzysztofa ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

i

Autor: Screen ze strony TVN metamorfoza Krzysztofa ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Wydarzenia

Wielka metamorfoza Krzysztofa ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Jak wygląda teraz?

2023-09-29 12:28

Uczestnik z Podkarpacia całkowicie zmienił swój wygląd. Na Instagramie podzielił się z fanami fotkami, które zostały zrobione już po zakończeniu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Jest teraz nie do poznania?

Metamorfoza Krzysztofa ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Najnowsza edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozkręciła się już na dobre. Widzowie nie tylko poznali już wszystkie pary, biorące udział w programie, ale i towarzyszą im w kolejnych odcinkach show. Jedną z par, której poczynania śledzą, są pochodzący z Podkarpacia Krzysztof i Magda.

Nowożeńcy zaskarbili sobie sympatię widzów, co widać w komentarzach, jakie pojawiają się nie tylko w mediach społecznościowych programu, ale i na prywatnych profilach uczestników. Nie inaczej jest pod najnowszymi fotkami, które na swojego Instagrama wrzucił Krzysztof. Co ciekawe, nowe fotki zrobione zostały już po zakończeniu zdjęć do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

Jak się okazuje, Krzysztof zafundował sobie metamorfozę! I to nie małą. Brunet, którego w programie poznali widzowie, zmienił kolor włosów. Mąż Magdy jest teraz… blondynem!

Metamorfoza Magdy ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Co ciekawe, nie tylko Krzysztof zdecydował się na zmianę. Jego żona także przeszła zmianę wyglądu, jednak doszło do tego jeszcze przed występem w programie. Magda zanim została uczestniczką „Ślubu od pierwszego wejrzenia” była brunetką! Zmianie w czasie jej metamorfozy uległ nie tylko kolor włosów, ale i styl ubierania się!

Metamorfoza Krzysztofa ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

i

Autor: Screen z instagramowego profilu Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", @ventix90 Metamorfoza Krzysztofa ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Krzysztof ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

i

Autor: Screen ze strony TVN Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Magda ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

i

Autor: Screen ze strony TVN Magda ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Metamorfoza Agnieszki Antosiak ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Źródło: Wielka metamorfoza Krzysztofa ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Jak wygląda teraz?