Weekndowe szczepienia w regionie. Gdzie można się zaszczepić?

2021-07-15 11:45 wk A.I
Chętni na antycovidowy zastrzyk będą mogli zaszczepić się weekend! SPRAWDŹ GDZIE!
Autor: Pixabay.com

Już nie pierwszy raz organizowane są weekendowe szczepienia w regionie. Jednodawkowy preparat Johnson&Johnson będzie można przyjąć w różnych miastach m.in. w Rzeszowie, Ropczycach, Sanoku czy Stalowej Woli. Po szczepieniu będzie można odebrać potwierdzający zastrzyk certyfikat. Gdzie szukać punktów szczepień?

Wychodzimy Wam na przeciw i szczepimy nie tylko w punktach szczepień, ale podczas wydarzeń kulturalnych, sportowych, rozrywkowych. Szczepimy każdego, kto wyrazi chęć zaszczepienia się i pomyślnie przejdzie kwalifikację prowadzoną przez profesjonalnych pracowników medycznych. (…) Każdy pacjent będzie objęty obserwacją po szczepieniu i w razie jakichkolwiek komplikacji zostanie natychmiast udzielona fachowa pomoc - informują pracownicy Mobilnych Jednostek Szczepiących. W najbliższy weekend odbędzie się kolejna akcja w różnych miejscach w regionie. Gdzie szukać punktów szczepień?

Gdzie zaszczepimy się w weekend?

I tak na przykład jednodawkowy preparat Johnson&Johnson będzie można przyjąć w sobotę 17-go lipca zarówno na placu Filii RDK, na ul. Herbowej, jak również na obok sceny na Rynku. W tym ostatnim przypadku punkt szczepień będzie czynny od 13 do 18, na Herbowej- od 18 do 21. W niedzielę zaś, 18-go lipca, ekipa medyczna będzie czekać na mieszkańców na Rynku, również między 13 a 18.

Oprócz tego, Punkty Szczepień w sobotę będą działać także w Tryńczy przy Urzędzie Gminy między godziną 13 a 17 oraz przy galerii w Stalowej Woli, od 10 do 21. W niedzielę ekipy medyczne spotkać będzie można na Rynku w Ropczycach, obok pomnika Józefa Mehoffera (16-20), na placu zabaw na ul. Kawczyńskiego w Sanoku (10-18), przy Gminnym Centrum Kulturalno – Oświatowym w Nowosiółkach w rejonie Baligrodu (15-18) oraz w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju (10-17). Osiemnastego lipca, pacjentów będzie przyjmował także Punkt pod Urzędem Gminy w Tryńczy (13-17).

Przypominamy, od razu po szczepieniu, będzie można odebrać potwierdzający zastrzyk certyfikat.

Natalia Nykiel - fragment teledysku P.R.I.D.E
Drogowskazy: o tym czy tradycja, religia i obyczaje nas ograniczają? TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:
Źródło: Weekendowe szczepienia w regionie. Gdzie można się zaszczepić?