Wakacje 2021 w Rzeszowie nie będą nudne! Odbędzie się aż 250 wydarzeń!

Wakacje 2021 w Rzeszowie nie będą nudne! Odbędzie się aż 250 wydarzeń!
Autor: fot.pixabay.com

Wakacje 2021 w Rzeszowie nie będą nudne. W ciągu trzech miesięcy: lipiec, sierpień i wrzesień odbędzie się aż 250 wydarzeń. Wśród nich różnego rodzaju konkursy, festiwale i imprezy plenerowe i rodzinne biwaki. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Już teraz można zobaczył pełną listę wydarzeń zaplanowanych na wakacje!

Wakacje 2021 w Rzeszowie zapowiadają się ciekawie. Podczas nich ma być aż 250 różnorodnych wydarzeń. Te będą odbywać się na terenie całego miasta. Dzisiaj na konferencji w Urzędzie Miasta Rzeszowa prezydent Konrad Fijołek mówił, że wspólnie z pozostałymi urzędnikami zdali sobie sprawę z tego, jak ważne jest stwarzanie przestrzeni i okazji do nawiązywania relacji międzyludzkich. - Odkąd objąłem urząd prezydenta miasta Rzeszowa jedną z pierwszych rzeczy nad jaką pracowaliśmy to to, aby w tym ważnym czasie dla rzeszowian jakim są wakacje, kiedy luzowane są ostatnie obostrzenia, kiedy możemy cieszyć się spotkaniami, […] zwiększyć listę wydarzeń kulturalno-sportowo-rekreacyjnych w czasie wakacji – mówił Konrad Fijołek.

CZYTAJ TAKŻE: Ruszają pokazy na fontannie multimedialnej w Rzeszowie! Będą odbywały się codziennie

Wakacje 2021: Odbędzie się aż 250 wydarzeń w Rzeszowie

Już jutro na skwerze centrum handlowego Millenium Hall odbędzie się dwunasta edycja największego na Podkarpaciu turnieju koszykówki 3x3 - Rzeszów Streetball Challenge. Inne wydarzenia w lipcu, które będą miały miejsce to np. II edycja Rzeszów Family Day – ta odbędzie się 10 lipca na rzeszowskich Bulwarach. Co jeszcze? Rzeszowski Festiwal Piwa, impreza zaplanowana jest na 24-25 lipca.

Co w sierpniu? Letni Biwak Odkrywców na Lisiej Górze, OutART Fest, czy Rockowa Noc. We wrześniu za to nie może nas zabraknąć na Reggae nad Wisłokiem! Pełna lista wydarzeń dostępna jest TUTAJ

Ulewa w Rzeszowie!

Znaki zodiaku i ich cechy charakteru. Potrafisz je dopasować?

Pytanie 1 z 12
Jest aktywny, cechuje go agresja i wola przywództwa
Źródło: Wakacje 2021 w Rzeszowie nie będą nudne! Odbędzie się aż 250 wydarzeń!