W piątek w Rzeszowie będą utrudnienia w ruchu! Gdzie spodziewać się problemów?

W piątek w Rzeszowie będą utrudnienia w ruchu! Gdzie spodziewać się problemów?
Autor: Pixaby W piątek w Rzeszowie będą utrudnienia w ruchu! Gdzie spodziewać się problemów?

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Będą występować na moście im. Narutowicza oraz na ulicach: Wierzbowej i Naruszewicza. Wokół mostu trwają prace z budową łącznika do Wierzbowej, a także te związane z budową kładki rowerowej. Do której potrwają utrudnienia?

Dzisiaj w Rzeszowie trzeba spodziewać się utrudnień w centrum miasta. Trwa budowa drogi, która połączy al. Kopisto z ul. Wierzbową. Przyszła droga będzie miała siedem metrów szerokości. Częścią inwestycji jest m.in. także budowa chodników, oświetlenia i sygnalizacji świetlnej, która powstanie na skrzyżowaniu budowanej drogi z ul. Wierzbową.

CZYTAJ TAKŻE: PODKARPACKIE: Podziel się krwią! Niskie stany zwłaszcza w grupach minusowych

Utrudnienia o której - do której?

W piątek w związku z tą inwestycją na ul. Wierzbowej, na odcinku od skrzyżowania z Warzywną do sklepu Żabka, wyłączony z ruchu będzie jeden pas drogi. Utrudnienia potrwają od godz. 7.00 do 17.00.

Także w piątek, w związku z inną inwestycją – budową kładki rowerowej przy moście Narutowicza, na moście oraz na ul. Wierzbowej i Naruszewicza będą utrudnienia. W godz. od 5.00 do ok. 14.00 z ruchu wyłączony będzie jeden pas ruchu (prawy jadąc w kierunku ul. Szopena) na moście Narutowicza oraz na ul. Wierzbowej i Naruszewicza.

Progi zwalniające dla rowerzystów

QUIZ. Umiesz pisać po polsku? Takie dyktanda rozwiązują w podstawówce! Sobotnie dyktando ortograficzne

Pytanie 1 z 10
Tata G[]esia jest pieka[]em i piecze najpy[]niejsze b[]łki:
Źródło: W piątek w Rzeszowie utrudnienia w ruchu! Gdzie spodziewać się problemów?