W czwartek w Rzeszowie Studniówka Rockowej Nocy! W Rzeszowskich Piwnicach zagra KSU!

2022-05-17 15:28 wk A.I
W czwartek w Rzeszowie Studniówka Rockowej Nocy! W Rzeszowskich Piwnicach zagra KSU!
Autor: Unsplash.com/ Simon Weisser

Koncert legendarnej punkowej grupy będzie muzyczną zapowiedzią tego, co będzie się działo w mieście pod koniec wakacji. Przypomnijmy, siedemnasta edycja Rockowej Nocy zaplanowana jest w Rzeszowie między 27 a 28 sierpnia. Gdzie dokładnie? M.in. tego będzie można dowiedzieć się w czwartek w Rzeszowskich Piwnicach.

To będzie mocne, rockowe uderzenie! Tak zaplanowaną na ostatni weekend sierpnia Rockową Noc zapowiadają organizatorzy. Ci, w najbliższy czwartek, 19 maja, miłośników mocniejszych brzmień zapraszają na studniówkę do Rzeszowskich Piwnic, podczas której odkryją karty planowanej na terenie miasta, między 27 a 28 sierpnia imprezy. Zdradzą też, gdzie zlokalizowane będzie Rock City oraz jak będzie można zostać jego obywatelem.

Połączoną z konferencją prasowa Studniówkę Rockowej Nocy 2022 uświetni swoim występem legenda punkowego grania, czyli grupa KSU. Na koncert w Rzeszowskich Piwnicach wejdziecie za darmo, pamiętać jednak należy o specjalnej przepustce, którą pobrać można ze strony Estrady Rzeszowskiej. Początek o godzinie 19.

Kim jest Mr. Polska?

Rockowej Nocy w Rzeszowie w sierpniu!

Siedemnasta edycja Rockowej Nocy w Rzeszowie zaplanowana jest pod koniec sierpnia. Imprezę swoją obecnością zaszczycą gwiazdy polskiej sceny rockowej, zagrają też zwycięzcy dorocznego przeglądu młodych kapel. Nie posiadające kontraktów wytwórniami młode zespoły zgłoszenia do konkurs mogą już przesyłać. Spośród nich jury wybierze finałową szóstkę, która powalczy o nagrody, prezentując w konkursie dwa utwory własne i jeden Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout. Do wygrania, poza nagrodą pieniężną, jest także statuetka pochodzącego z Podkarpacia „ojca polskiego bluesa” oraz 36 godzin nagrań z realizatorem dźwięku w profesjonalnym Estrada Studio.

Źródło: W czwartek w Rzeszowie Studniówka Rockowej Nocy! W Rzeszowskich Piwnicach zagra KSU!