VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR Polska

i

Autor: materiały prasowe

ZAWODY

VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR Polska. Sprawdź harmonogram

2023-09-15 14:12

W weekend 30 września - 1 października 2023 roku odbędą się Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych. Tym razem areną zmagań najlepszych zawodników w kraju będzie Miasto Stalowa Wola, a właściwie miejskie błonia. Sprawdźcie szczegóły.

Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych odbędą się w weekend 30 września – 1 października 2023 roku. Tym razem areną zmagań najlepszych zawodników w kraju będzie Miasto Stalowa Wola, a właściwiemiejskie błonia. Zawody mają wyłonić Mistrzynię i Mistrza Biegów Przeszkodowych 2023 roku, ale wystartować może w nich KAŻDY. Dla każdego stworzona jest formuła OPEN! To już VI edycja, a jej start to walka przeszkodami, własnymi ograniczeniami ale i świetna zabawa, z gwarantowaną satysfakcją na mecie!

Tradycyjnie, na trasie, będzie można spodziewać się najpopularniejszych przeszkód z katalogu najlepszych organizatorów biegów przeszkodowych w Polsce. Swoje konstrukcje rozstawią: Runmageddon, Barbarian Race, Biegun OCR, Vikings Run, Arm Race, Extreme Construction, Toroz, Katalog nie jest jeszcze zamknięty. Po raz pierwszy na MP zobaczymy konstrukcje dostarczone przez Ośrodek Szkolenia OCR – Gliwice, który zorganizuje też rywalizację KIDS. Rozwijając dyscyplinę i uatrakcyjniając przeszkody organizatorzy podjęli współpracę z Klubem Sportowym Ex Team, który udostępni strzelnicę laserową jako przeszkodę na dystansie 12km. Ale nowości przeszkodowych będzie więcej.

Eksperci o AI w kampanii wyborczej: To skandal i bandytyzm!

Mistrzostwa = Polski OCR 2023 - harmonogram

ZAWODY #MPOCR2023 są częścią światowej rywalizacji WORLD SERIES! Znaczy to że wyniki zawodnika z każdej formuły zawodów będą wpisane do ogólnoświatowego rankingu World Series i będą kwalifikować do World Cup. Trasa tegorocznych Mistrzostw będzie płaska i szybka ale widowiskowa wszystko dzięki wielokrotnemu pojawianiu się zawodników w centralnym punkcie miasteczka zawodów – w centralnym punkcie stalowowolskich błoni.

W ramach Mistrzostw Polski OCR 2023 odbędą się następujące biegi:

30 września:

  • 3 km / dystans krótki - bieg z 20 przeszkodami ( seria ELITE /kat. wiekowe, OPEN- dla każdego!)
  • Sztafeta drużynowa / 3X3 km - bieg z 30 przeszkodami (sztafeta żeńska/męska/mix)
  • Kids / bieg dla dzieci - OPEN 5-12 i ELITKA 7-8, 9-10, 11-12 lat

1 października:

  • 12km / dystans standard - bieg z 40 przeszkodami ( seria ELITE /kat. wiekowe, OPEN- dla każdego!)
  • OCR400 (400 metrowy dynamiczny tor przeszkód )

Aby wystartować w kategoriach mistrzowskich elite i kategoriach wiekowych na 3 I 12km wymagane jest zdobycie kwalifikacji i zakup licencjo zawodnika. Start w fali OPEN nie wymaga kwalifikacji – to START DLA KAŻDEGO!! Zapisz się, wystartuj lub kibicuj najlepszym Przeszkodowcom w Polsce. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska oraz Związek Sportów Przeszkodowych w partnerstwie strategicznym z Miastem Stalowa Wola. Wydarzenie odbywa się pod patronatem i przy wsparciu Prezydenta Miasta Stalowa Wola Pana Lucjusza Nadbereżnego.

VI Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych OCR Polska

i

Autor: materiały prasowe