Udało się! Przebiegli 1111 km by pomóc Liamowi, Oli i Kacperkowi

Sławek Hadro i Łukasz Domin zrobili to! Przebiegli 1111 km by pomóc Liamowi, Oli i Kacperkowi
Autor: Materiały prasowe

Sławek Hadro i Łukasz Domin przebiegli przez całą Polskę, a dokładnie 1111 kilometrów ze Świnoujścia do Dubiecka, by pomóc Liamowi, Oli i Kacperkowi. Chcieli zebrać 100 tysięcy złotych i zrobili to! Na zrzutce licznik wypełnił się, a nawet udało się zebrać kilkanaście tysięcy więcej. To nie pierwszy raz, gdy biegacze łączą pasję z pomaganiem.

Zrobili to nie pierwszy raz!

W tym roku biegacze zdecydowali się przebiec całą Polskę, a dokładnie ze Świnoujścia do Dubiecka przez: Szczecin, Dębno, Frankfurt nad Odrą, Żary, Jelenią Górę, Wałbrzych, Nysę, Racibórz, Wisłę, Wadowice, Limanową, Krynicę Zdrój, Krosno i Dynów dla trójki chorych dzieci. Dla Liama, którego wykryto SMA, śmiertelną, genetyczną chorobę, która sprawia, że obumierają mięśnie. Oli, która urodziła się z zespołem Downa, a także Kacperka, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz padaczkę.

W 2017 roku Sławek Hadro i Łukasz Domin połączyli swoją pasję z niesieniem pomocy innym. Stworzyli akcję Przez Polskę dla Serca i Krwi, w której zbierali pieniądze na operację Kacperka Słabego. W 2018 roku zorganizowali charytatywny bieg z Dubiecka do Dynowa, w którym zbierali pieniądze dla chorej Izabeli. Zebrali ponad 8000 złotych.

Łukasz Domin w 2019 roku organizował Bieg Mikołajkowy dla Lenki, w którym uczestniczyło 1001 osób i w którym zebrano blisko 7000 złotych, a w 2020 roku z Pawłem Hanulakiem zorganizował w Dynowie Ultrapojedynek na dystansie 100 km, w którym zbierano pieniądze na leczenie Sławomira Inglota. Podczas Ultrapojedynku zebrano blisko 115 tysięcy złotych.

 

Zrzutka nadal trwa i można wesprzeć leczenie Liama, Oli i Kacperka. Informacje o zrzutce są TUTAJ

Źródło: Udało się! Przebiegli 1111 km by pomóc Liamowi, Oli i Kacperkowi