TARNOBRZEG: Okradał drogerię z drogich perfum. Teraz 31-latkowi grozi mu do 5 lat więzienia

2021-02-24 11:02 af
TARNOBRZEG: Okradał drogerię. Teraz 31-latkowi grozi mu do 5 lat więzienia
Autor: pixabay

Do 5 lat więzienia grozi 31-latkowi z Tarnobrzega. Ten podejrzany jest o kradzież 14 flakonów perfum znanych marek za blisko 4 tys. złotych. Mężczyzna w ręce policji wpadł w minionym tygodniu, kiedy z drogerii próbował wynieść wodę toaletową za około 370 złotych. To nie była pierwsza tego typu wizyta 31-latka w drogerii.

- W ubiegłym tygodniu oficer dyżurny z Tarnobrzega został powiadomiony, że na terenie drogerii przy ul. Kwiatkowskiego został ujety mężczyzna, który chciał ukraść wodę toaletową o wartości blisko 370 zł. Na miejscu kradzieży interweniowali policjanci. Mundurowi ustalili, że sprawcą jest 31-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna był trzeźwy - informują tarnobrzescy policjanci.

To nie była pierwsza tego typu wizyta 31-latka w drogerii. Pierwsze perfumy ukradł w grudniu. I za każdym razem, kiedy odwiedzał sklep, zabierał z półki drogie pachnidła znanych marek, po czym wychodził nie płacąc za towar. Łącznie udało mu się ukraść 14 flakonów perfum za blisko 4 tys. zł.

- Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawieniu mu 4 zarzutów popełnienia przestępstwa. 31-latek był już w przeszłości notowany za przestępstwa kryminalne. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd - informują mundurowi.

Remont Stadionu Miejskiego w Rzeszowie z poślizgiem. Powodem pogoda
Nie żyje Aleksander Doba. Podróżnik miał 74 lata. Więcej w materiale Pawła Czyżewskiego, posłuchaj: