Tarnobrzeg: Kilka wypadków w ciągu dwóch dni. Policja apeluje o ostrożność

2021-07-29 14:15

W Tarnobrzegu doszło do kilku wypadków w zaledwie dwa dni. Dzisiaj 73-letnia rowerzystka została potrącona przez opla na ścieżce rowerowej przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ranna kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Wczoraj, funkcjonariusze odnotowali aż 3 wypadki drogowe. Policja apeluje o ostrożność.

Dziś po godz. 9, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku przy ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni mężczyzna kierujący oplem, wyjeżdżając z posesji, najechał na rowerzystkę. 73-letnia kobieta, kierująca jednośladem, jechała w tym czasie ścieżką rowerową. Poszkodowana z urazem nogi trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy.

CZYTAJ TAKŻE: JASŁO: Chcesz oddać odpady? Pospiesz się! PSZOK będzie zamknięty od 2 sierpnia!

Trzy wypadki w ciągu jednego dnia!

Wczoraj po godz. 14, na ul. Sienkiewicza doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia kobieta kierująca citroenem zagapiła się i najechała na tył forda. Pasażerka jadąca w fordzie trafiła do szpitala na badania. Do innego wypadku doszło wczoraj po godz. 17, na drodze w Gorzycach. 20-letni kierowca toyoty, jadąc ul. Przybyłów w kierunku centrum, po wyjechaniu z zakrętu, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z oplem, którym kierowała 23-latka. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Również wczoraj po godz. 17, policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu osobowego i motocyklisty. Do zdarzenia doszło na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca mercedesa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą. 17-latek, który kierował jednośladem, został przewieziony do szpitala na badania.

Samochód stoczył się i zmiażdżył piękną druhnę OSP o koło traktora
Źródło: Tarnobrzeg: Kilka wypadków w ciągu dwóch dni. Policja apeluje o ostrożność