Sporo chętnych na paszporty! Podkarpacki Urząd Wojewódzki wydłuża pracę oddziałów

2021-06-24 13:25 wk A.I
Sporo chętnych na paszporty! Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie wydłuża pracę oddziałów
Autor: Pixabay.com

Jest sporo chętnych na paszporty więc Podkarpacki Urząd Wojewódzki wydłuża pracę oddziałów, które będą przyjmować interesantów. Od najbliższej soboty, czyli 26-go czerwca, aż do końca lipca nie tylko w tygodniu, ale także w soboty będzie można załatwić sprawę w urzędzie. Dodatkowo wydłużony czas pracy oddziałów w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu przewidziany jest na wtorek.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców związanym z paszportami. Obserwując zwiększone zainteresowanie tego typu sprawami oddziały Paszportów w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu dostępne będą dla mieszkańców regionu dłużej oraz w wakacyjne soboty.

CZYTAJ TAKŻE: Bieszczady: Po 11 latach można pojechać pociągiem z Zagórza do Uherzec

Od 26 czerwca do końca lipca

Oddziały będzie można odwiedzać już od najbliższej soboty, czyli 26-go czerwca, aż do końca lipca. Te interesantów będą przyjmować między godziną 8 a 13. We wszystkie lipcowe wtorki zaś oddziały będą czynne od 8 do 18, w pozostałe dni robocze- standardowo od 7.30 do 15.30. Co ważne - obsługa klientów w soboty będzie prowadzona bez internetowej rezerwacji wizyty. Jednak by złożyć wniosek lub odebrać gotowy paszport w tygodniu- trzeba będzie się wcześniej umówić.

Posłuchaj o bezdechu sennym i dowiedz się o jego przyczynach i sposobach leczenia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne
Sonda
Czy publikujesz zdjęcia dzieci w Internecie?
Źródło: Sporo chętnych na paszporty! Podkarpacki Urząd Wojewódzki wydłuża pracę oddziałów