RZESZÓW: Znów utrudnienia na al. Powstańców Warszawy. Wyłączony jeden pas ruchu!

2021-06-23 10:22 wk A.I
RZESZÓW: Znów utrudnienia na alei Powstańców Warszawy- wyłączony będzie jeden pas ruchu!
Autor: Materiały prasowe/ Urząd Miasta Rzeszowa

Dzisiaj kolejne utrudnienia na al. Powstańców Warszawy więc kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. Nawet do godziny 18.00 mogą potrwać utrudnienia na jednej z głównych arterii miasta. To oczywiście w związku z kolejnym etapem prac przy powstającej przy Moście Karpackim kładce rowerowej.

Przypomnijmy, przejazdy dla jednośladów powstają przy trzech rzeszowskich mostach - Lwowskim, Narutowicza i Karpackim. To właśnie w przypadku tego ostatniego kierowcy muszą się liczyć dziś z utrudnieniami w ruchu. Z ruchu wyłączony będzie prawy pas, z którego korzystają kierowcy jadący aleją od strony Nowego Miasta w kierunku skrzyżowania z ulicą Hetmańską. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 18.00. Jeśli więc macie możliwość - wybierzcie inną trasę w dotarciu do celu lub zwyczajnie, uzbrójcie się w cierpliwość i przygotujcie się na dłuższe stanie w krokach w tej części miasta lub też zdecydujcie się na inny środek transportu, np. rower.

CZYTAJ TAKŻE: Pożary samochodów w Rzeszowie i pod Krosnem. Auta spłonęły doszczętnie!

Budowa kładek opóźniona

Same kładki rowerowe zaś mają być gotowe kolejno - na Moście Lwowskim już na przełomie czerwca i lipca, na Zaporze i Moście im. Narutowicza dopiero jesienią. Wykonawcy złożyli już wniosek do urzędu miasta z prośbą o przedłużenie terminu zakończenia prac ze względu na brak materiałów. Elementy kompozytowe podestu oraz konstrukcji kładki nie dotarły na czas z Holandii. Budowa przejazdów kosztować będzie magistrat ponad 11 mln zł.

Estrada Rzeszowska zaprasza na Europejski Stadion Kultury 2021
Drogowskazy: o tym kto i dlaczego korzysta dziś z darknetu. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Źródło: RZESZÓW: Znów utrudnienia na al. Powstańców Warszawy. Wyłączony jeden pas ruchu!