Rzeszów: Zawalcz o puchar prezydenta Rzeszowa w siatkówce plażowej!

2021-08-11 14:49 af A.I
Rzeszów: Zawalcz o puchar prezydenta Rzeszowa w siatkówce plażowej! Turniej wystartuje w sobotę
Autor: pixabay

Chcecie aktywnie spędzić zbliżający się weekend? Już w sobotę (14 sierpnia) na Lisiej Górze odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Rzeszowa. Turniej odbywa się w ramach „Letniego biwaku odkrywców” a organizatorem jest Estrada Rzeszowska. Start godzina 12.00!

Już w ten weekend, a dokładnie w sobotę 14 sierpnia na terenie Rezerwatu Przyrody Lisia Góra w Rzeszowie odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa  Turniej rozegrany zostanie w ramach imprezy plenerowej organizowanej przez Estradę Rzeszowską pn. "Letni Biwak Odkrywców". Udział w zawodach może wziąć każdy, kto ma skończone 16 lat i do soboty (13 sierpnia) zgłosi swoją drużynę na adres mailowy msolarski@erzeszow.pl. W turnieju weźmie udział maksymalnie 8 drużyn o czym zdecyduje kolejność zgłoszeń. Zawodom przyglądać będą się specjalni goście. To siatkarki KS Developres Rzeszów oraz siatkarze Asseco Resovii oraz trener Stephane Antiga.

 

Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie w regulaminie, a ten dostępny jest na stronie rzeszowskiego magistratu lub kontaktując się pod numerem tel. 17 875 47 66.

Rzeszów: Przygotowania do mety 3. etapu Tour de Pologne!

Muzyczne hity lat 80. Kto śpiewa ten polski przebój?

Pytanie 1 z 8
Kto wylansował przebój "Zakazany owoc"?
Źródło: Rzeszów: Zawalcz o puchar prezydenta Rzeszowa w siatkówce plażowej!