RZESZÓW. Wiemy, gdzie powstanie miejsce aktywnego wypoczynku dla młodzieży

2021-06-02 14:13 af A.I
RZESZÓW. Wiemy gdzie powstanie miejesce aktywnego wypoczynku dla młodzieży
Autor: pixabay

Wiemy, gdzie powstanie miejsce aktywnego wypoczynku. Młodzież będzie miała w Rzeszowie swoje miejsce do aktywnego wypoczynku. To powstanie w rejonie łącznika Boya-Żeleńskiego z ulicą Zawiszy Czarnego. A będzie się działo, bo oprócz siłowni plenerowej, pojawią się piłkarzyki czy stół do tenisa stołowego. Miasto ogłosiło już przetarg, a zainteresowane firmy mogą się zgłaszać do 17 czerwca.

Młodzież będzie miała w Rzeszowie swoje miejsce do aktywnego wypoczynku. Rzeszowski magistrat ogłosił przetarg na budowę strefy aktywnego wypoczynku dla młodzieży. Strefa powstać ma w rejonie łącznika Boya-Żeleńskiego z ulicą Zawiszy Czarnego.

- W tym przypadku chcemy wybudować okazałą strefę, na którą złoży się siłownia plenerowa, parkour park, czyli plac z przeszkodami oraz street workout park, czyli miejsce do nieco wymagających ćwiczeń - mówi Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

CZYTAJ TAKŻE: Terytorialsi zapraszają na wakacje. Rusza nabór na „Wakacje z WOT”!

Co jeszcze w strefie?

Oprócz tego w strefie aktywnego wypoczynku pojawią się ławki, kosze na śmieci, stół go gry w tenisa stołowego i piłkarzyki.

Przetarg został już ogłoszony, także latem tego roku - w lipcu, ta strefa powinna pojawić w mieście. Chcemy na to zadanie wydać około 180 tysięcy złotych - słyszymy w rzeszowskim ratuszu.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Sonda
Kto powinien wygrać wybory prezydenckie w Rzeszowie?
Źródło: RZESZÓW. Wiemy, gdzie powstanie miejsce aktywnego wypoczynku dla młodzieży