RZESZÓW: W Sylwestra utrudnienia na Moście Zamkowym!

2021-12-29 14:58 wk A.I
RZESZÓW: W Sylwestra utrudnienia na Moście Zamkowym! Zamknięty będzie jeden pas ruchu
Autor: Unsplash.com/ Ari Spada

W Sylwestra w Rzeszowie wystąpią małe utrudnienia. Na Moście Zamkowym zamknięty dla ruchu będzie prawy pas w kierunku alei Kopisto. Utrudnienia jednak nie potrwają długo - zaplanowane są między godziną 23.30 a 1 w nocy. To wszystko ze względu na pokaz dronów na parkingu przy hali Podpromie.

Jeśli planujecie nocną jazdę w Sylwestra, między godziną 23.30 a 1 w nocy spodziewajcie się utrudnień w ruchu na Moście Zamkowym. W związku z zaplanowanym tam pokazem dronów, właśnie w tych godzinach, wyłączony będzie z ruchu prawy pas w kierunku alei Kopisto. Jeśli więc do parkingu przy Podpromiu macie niedaleko, zamiast samochodem, na pokaz dronów wybierzcie się pieszo.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Będzie łatwiej zaparkować. Miasto planuje nowy parking

Sylwestrowa noc w Rzeszowie

Przypomnijmy, sylwestrowa noc w Rzeszowie w tym roku bez koncertów, ale z pewnością atrakcji nie zabraknie. Te, zaplanowane różnych częściach miasta przez Estradę Rzeszowską rozpocznie o godzinie 21 pokaz mappingu na Pomniku Czynu Rewolucyjnego. Po nim w Parku Sybiraków o godzinie 23.45 zaplanowany jest pokaz laserów. Takowy, wzbogacony o animacje, zaprezentowany będzie także na rzeszowskim Rynku już o północy, czyli na przełomie roku 2021 i 2022. Całość zaś zakończy wspomniany już pokaz dronów, który odbędzie się na parkingu przy hali Podpromie. Start show to godzina 00:25.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji

Jaki będzie rok 2022?

Pytanie 1 z 8
Czy planujesz już wakacje?
Źródło: RZESZÓW: W Sylwestra utrudnienia na Moście Zamkowym!