RZESZÓW. W sobotę będzie muzycznie! To przez Festiwal „bRZEg Miasta”

2021-08-05 15:50 af A.I
RZESZÓW. W sobotę w stolicy Podkarpacia będzie muzycznie! To przez Festiwal „bRZEg Miasta”
Autor: RDK

Jeżeli nie macie jeszcze planów na weekend i chcecie go spędzić ciekawie to najbliższa sobora zapowiada się koncertowo! Mowa oczywiście o Festiwalu „bRZEg Miasta”. Ten startuje o godzinie 19.00 na rzeszowskiej „Marinie” przy ul. Żeglarskiej 1. Kto dla was wystąpi?

Główną ideą imprezy jest promocja lokalnych twórców oraz popularyzacja obcowania z muzyką wśród mieszkańców. Pierwsza edycja „bRZEgu Miasta” odbędzie się już w sobotę (7 sierpnia) o godzinie 19.00 na terenie Ośrodka Sportów Wodnych "Marina" w malowniczej części Rzeszowa, tuż nad brzegiem Wisłoka. - Na scenie wystąpią rzeszowskie zespoły Goofy Ginz, Symptone oraz Pusta Przestrzeń - informuje Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Brzozy jednak do wycięcia! Z Parku Papieskiego zniknie 9 drzew!

Obowiązują limity!

Dla osób zaszczepionych przeciw COVID-19 będzie dostępnych 300 bezpłatnych wejściówek. Do wejścia konieczne będą: kod QR potwierdzający szczepienie, zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie na miejscu Karty Uczestnika Festiwalu. Bezpłatnych biletów dla osób niezaszczepionych będzie 250 . Rejestracja na Festiwal „bRZEg Miasta” odbywa się w godzinach 8.00-16.00 pod numerem telefonu 515 409 232 oraz będzie prowadzona na miejscu w dniu wydarzenia.

W Rzeszowie pacjentów po osseointegracji stawiają na nogi
Sonda
Koncerty 2022 - który artysta powinien przyjechać do Polski?
Źródło: RZESZÓW. W sobotę będzie muzycznie! To przez Festiwal „bRZEg Miasta”