Mikrofon

i

Autor: pixabay.com Mikrofon

RZESZÓW. Już możecie się zgłaszać do "Piosenki w Meloniku". Kto zasiądzie w jury?

2022-02-18 15:45

Muzyka gra wam w sercu? To mamy coś dla was. A dokładnie dla młodych wykonawców z Rzeszowa i okolic, bo ci już mogą zgłaszać się do 10. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Kto w tym roku zasiądzie w jury?

Wokaliści z całej Polski już mogą się zgłaszać do 10. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Zgłoszenia potrwają do 8 marca.

W dotychczasowych 9 edycjach wzięło udział blisko tysiąc uczestników z ponad 200 miast. - Podczas tegorocznej, 10. edycji festiwalu, który odbędzie się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, uczestników oceniać będą: Robert Janowski, Magda Steczkowska oraz Arek Kłusowski - mówi Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

CZYTAJ TAKŻE: Prace rodzeństwa Dencikowskich oglądać można w Urban Lab Rzeszów

Finał konkursu w kwietniu

8 kwietnia przeprowadzony zostanie finał festiwalu. Z kolei dzień później odbędzie się koncert galowy, podczas którego wystąpią nagrodzeni laureaci oraz gwiazda wieczoru - Magda Steczkowska. Zwycięzca zgarnie 5 tysięcy złotych.

Nagrody z loterii "Rzeszów to My" rozdane. Jedna osoba zgarnęła auto!
Sonda
Zdarza Ci się śpiewać pod prysznicem?
Źródło: RZESZÓW. Już możecie się zgłaszać do "Piosenki w Meloniku". Kto zasiądzie w jury?