Jesteś mistrzem w wyciskaniu sztangi leżąc. Te zawody są właśnie dla ciebie

i

Autor: pixabay

Rzeszów: Jesteś mistrzem w wyciskaniu sztangi leżąc? Te zawody są dla ciebie!

2021-08-06 14:48

Jeżeli jesteś mistrzem w wyciskaniu sztangi leżąc, to musisz wziąć udział w imprezie dla prawdziwych siłaczy. Mowa o Plenerowych Mistrzostwach na Wyciskanie Sztangi Leżąc. Te wystartują już w sobotę, 14 sierpnia o godzinie 17.00 na boisku przy ul. Słowiańskiej w Rzeszowie. Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w dwóch kategoriach. Jakich?

Jeżeli jesteś mistrzem w wyciskaniu sztangi leżąc możesz spróbować swoich sił w walce z innymi zawodnikami. Jutro ruszają Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc. Odbędą się o godzinie 17.00 na boisku przy ul. Słowiańskiej w Rzeszowie.

- W pierwszej kategorii waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 9 sierpnia - mówi Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Plenerowe Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc to rozwinięcie dotychczasowej formuły cyklicznych zawodów, które odbywały się w poprzednich latach w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała. Regulamin zawodów i kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie Rzeszowskiego Domu Kultury.

Źródło: Rzeszów: Jesteś mistrzem w wyciskaniu sztangi leżąc? Te zawody są dla ciebie!