RZESZÓW: Jak spędzić lato w mieście? Na przykład z Wakacyjną Akademią Smyka!

2021-07-12 12:49 wk A.I
RZESZÓW: Jak twórczo spędzić lato w mieście? Na przykład z Wakacyjną Akademią Smyka!
Autor: Materiały prasowe/ RDK

Jak spędzić lato w mieście? Mamy propozycję! Wakacyjna Akademia Smyka uruchomiona została w ramach miejskiego cyklu „Atrakcje na wakacje” przez Rzeszowski Domu Kultury. Mobilna „placówka” będzie pojawiała się w różnych częściach miasta aż do 27-go sierpnia. Wszystkie oferowane zajęcia są darmowe, obowiązuje jednak rejestracja.

Lato w mieście nie musi być nudne. Receptę na brak pomysłu na spędzenie wolnego ma Rzeszowski Dom Kultury, który w ramach akcji „Atrakcje na wakacje” uruchomił właśnie Wakacyjną Akademię Smyka. Na uczestników imprez czekać będzie twórcza zabawa w postaci warsztatów artystycznych i edukacyjnych, animacji oraz urządzeń rekreacyjnych. - Wszystkie atrakcje przygotowane w ramach Wakacyjnej Akademii Smyka są bezpłatne, a udział w wydarzeniach będzie wymagał jedynie rejestracji dokonanej na miejscu podczas poszczególnych imprez - informuje Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje 2021 w Rzeszowie nie będą nudne! Odbędzie się aż 250 wydarzeń!

Gdzie szukać Wakacyjnej Akademii Smyka?

Z oferty Mobilnego Domu Kultury będzie można skorzystać w dwunastu punktach w mieście. Animatorów najczęściej będzie można spotkać w parkach oraz na osiedlowych placach zabaw. Pojawią się także w najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców miejscach, jak np. Fontanna Multimedialna. Wakacyjna Akademia Smyka działać będzie do 27-go sierpnia. Dokładny harmonogram jej plenerów znaleźć można stronie RDK-u.

5 pomysłów na wzmocnienie koncentracji u dziecka
Drogowskazy: o życiu z psem przewodnikiem. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Źródło: RZESZÓW: Jak spędzić lato w mieście? Na przykład z Wakacyjną Akademią Smyka!