RZESZÓW: Gdzie w mieście nie załatwicie spraw w Wigilię? Sprawdziliśmy!

2021-12-14 14:02 wk A.I
RZESZÓW: Gdzie w mieście nie załatwicie spraw w Wigilię? Sprawdziliśmy!
Autor: Pixabay.com/ pasja1000

W wielu przypadkach urzędnicy 24 grudnia, czyli w Wigilię, odbierać będą wolne za pierwszy Dzień Świąt, czyli za 25 grudnia. Tym samym, zamknięte drzwi w piątek zastać możecie m.in. w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, a także w kilku innych urzędach! Jeżeli więc planowaliście załatwić sprawę przed Wigilią to pośpieszcie się.

Wolne w Wigilię, poza pracownikami Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, będą mieli też urzędnicy z rzeszowskiego magistratu. Nieczynny będzie także Urząd Marszałkowski. Oprócz urzędów, już wiadomo, że zamknięte będą też zlokalizowane w rzeszowskich galeriach handlowych Punkty Obsługi Mieszkańców. Te czynne nie będą też w Sylwestra czyli, 31 grudnia. To oznacza, że jeśli macie do załatwienia jakieś sprawy w którymś z urzędów lub w którymś z Punktów Obsługi - koniecznie zaplanujcie wizytę albo przed Wigilią albo przed końcem roku. Przypomnijmy, Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach- Nowy Świat, Millenium Hall, Plaza i Galerii Rzeszów, pracują w większości od 10 do 18. Będzie więc szansa krótkie sprawunki załatwić podczas zakupów albo po pracy.

CZYTAJ TAKŻE: PODKARPACKIE: Policjanci z regionu apelują o dostosowanie prędkości do warunków na drodze

Kończy wam się bilet? Kup nowy przed Wigilią!

Na ostatnią chwilę nie zostawiajcie kupna biletu na komunikację miejską - Punkty Obsługi Podróżnych w Wigilię będą nieczynne. Tym samym spraw nie załatwicie ani w Punkcie na Lisa Kuli, Grottgera, Targowej oraz Trembeckiego. Zamknięty będzie też Punkt na Dworcu Lokalnym, biletu nie kupicie również w Punktach w galeriach Nowy Świat oraz Plaza. Wizytę więc zaplanujcie z wyprzedzeniem albo skorzystajcie z biletomatów. Bilety kupić można również przez internet, pod adresem ebilet.rzeszow.pl.

Jak dobrze znasz świąteczne hity? Prawdziwy fan musi zdobyć 15/15!

Pytanie 1 z 15
Dokończ utwór: Cały świat się nagle zmienia
DIY. Świąteczny wieniec – dekoracja na Boże Narodzenie w duchu zero waste. Zrób to sam krok po kroku
Źródło: RZESZÓW: Gdzie w mieście nie załatwicie spraw w Wigilię? Sprawdziliśmy!