RZESZÓW: Estrada zaprasza na kolejny świąteczny seans pod chmurką!

i

Autor: Unspash Corina Rainer

RZESZÓW: Estrada zaprasza na kolejny świąteczny seans pod chmurką!

2021-12-10 15:40

Po seansie "Kevina samego w domu" pora na drugi świąteczny film pod chmurką! Świąteczne zmagania rodziny Griswoldów zobaczyć będzie można w plenerze w sobotę 18 grudnia. Godzinę wcześniej zaś, z dedykacją dla najmłodszych pokazana będzie “Madagwiazdka”. Dla wytrwałych zaś, „na deser” Christmas Party.

Jak spędzić ciekawie przedświąteczną sobotę? Na przykład wybierając się na plenerową projekcję. Na filmowe spotkania pod chmurką mieszkańców miasta i turystów, którzy odwiedzać będą w tym czasie stolicę regionu, zaprasza Estrada Rzeszowska.

W sobotę, 18 grudnia do obejrzenia od godziny 17 będą świąteczne zmagania rodziny Griswoldów, czyli produkcja z 1989 roku pod tytułem „W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”. W rolach głównych Chevy Chase, Beverly D'Angelo i Randy Quaid. Godzinę wcześniej zaś, z myślą o najmłodszych rzeszowianach, Estrada przygotowała sens animacji “Madagwiazdka”. W świątecznym klimacie rozśmieszać będą m.in. król Julian, Gloria, Marty, Alex i Melman.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW. Rozładował ci się akumulator w aucie? Pomogą strażnicy miejscy

Po filmie będzie okazja do rozruszania się

By się rozruszać, “na deser” organizatorzy proponują Christmas Party pod chmurką. Przysłowiowe “tańce, hulanki i swawole” na terenie Świątecznego Miasteczka rozpoczną się o godzinie 19. Co więcej - podczas wizyty na rzeszowskim Rynku zajrzeć będzie można także na stoiska wystawców. Ci kusić będą m.in. regionalnymi przysmakami i tradycyjnym rękodziełem.

Niezbędnik Wigilijny cz.3

Przeboje kinowe PRL

Pytanie 1 z 10
Ojcem dziecka z „Dziecka Rosemary” był:
Źródło: RZESZÓW: Estrada zaprasza na kolejny świąteczny seans pod chmurką!