Rzeszów: 26 września koncert charytatywny dla Julki! Pomóżmy, bo liczy się każdy dzień!

i

Autor: mat.prasowe

Rzeszów: 26 września koncert charytatywny dla Julki! Pomóżmy, bo liczy się każdy dzień!

2021-09-16 13:37

W Rzeszowie w parku przy ul. Pułaskiego, 26 września odbędzie się koncert charytatywny dla małej Julki, która potrzebuje kosztownego leczenia. W zbiórce pieniędzy dla dziewczynki liczy się każdy dzień! Szansą na normalne życie jest droga operacja w USA. Co ważne, musi być przeprowadzona przed trzecim rokiem życia!

Fundacja ''Warto Wierzyć'' zaprasza na koncert charytatywny dla Julki . Julia walczy z zespołem Larsena! - Niestety, ta rzadka choroba, z którą przyszło nam się zmierzyć, charakteryzuje się wrodzonymi zwichnięciami dużych stawów, zniekształceniami stóp, dysplazją kręgosłupa szyjnego, skoliozą, nieprawidłowościami twarzowo-czaszkowymi. Od momentu poznania diagnozy wiedzieliśmy, że musimy zrobić, co tylko się da, by córeczka mogła być jak najbardziej samodzielna, by mimo choroby nie czuła się inna, mniej wartościowa od innych dzieci. Z całych sił walczymy o to, by Julka mogła samodzielnie chodzić. To dla nas liczy się najbardziej – tłumaczą rodzice małej dziewczynki.

Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na kosztowne operacje w USA. 26 września w parku przy ul. Pułaskiego będziemy mogli spędzić czas całą rodziną, a co najważniejsze – wesprzeć Julkę i jej rodzinę w walce o normalne życie!

Rzeszów: Koncert charytatywny dla Julki! Co będzie się działo?

W programie koncertu zaplanowane są występy wokalne dzieci z przedszkola ''Pałacyk Malucha'', pokaz akrobatyczny w wykonaniu ''Delfiny i Bartka", także parada grupy motocyklowej ''Przyjaciele”, a do epoki średniowiecza uczestników przeniesie Zakon Rycerzy Boju Dnia Ostatniego. Co jeszcze będzie się działo?

  • Trening pokazowy - Akademia Sportu '' CHIKARA ''
  • Pokazy taneczne : BreakDance - Szkoła Tańca '' STREET LIFE ''
  • Mega Duży Biały Miś- Medved Show
  • Dmuchańce - '' DOBRY DZIEŃ ''
  • Animacje dla dzieci
  • MaliDuzi - Kasia Struzik - koncert dla dzieci
  • Koncert finałowy uczestników warsztatów wokalno-tanecznych CKE Wiedza z Magdaleną Ptaszyńską wraz z zespołem „Muzyczny świat”

Dodatkowo zaplanowano grillowanie na trawie, malowanie twarzy, aukcje i licytacje a także pokaz baniek mydlanych.

Rzeszów: 26 września koncert charytatywny dla Julki! Pomóżmy, bo liczy się każdy dzień!

i

Autor: Materiały prasowe
Shanguy zrobili furorę wykonując Kalima Minou. Posłuchajcie tej wersji!