Ruszajają zapisy na Letnie Półkolonie w filach RDK! W planach warsztaty i wycieczki

2022-05-11 13:06 wk A.I
Letnie Półkolonie w filach Rzeszowskiego Domu Kultury także w tym roku. Zapisy wkrótce!
Autor: Unsplash.com/ Edi Libedinsky

Zajęcia w czasie wakacji odbędą się łącznie w 12 filiach RDK-u. Dzieci z Rzeszowa liczyć mogą m.in. na warsztaty z robotyki, aktorskie, taneczne, plastyczne czy filozoficzne. Będą też wycieczki. Zapisy na półkolonie ruszają już niebawem!

Mimo iż do lata i końca roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, Rzeszowski Dom Kultury nie próżnuje i w najbliższy poniedziałek, 16 maja, rusza z zapisami na letni wypoczynek organizowany przez swoje filie. Z tego skorzystać mogą dzieci w wieku od 7 do 12 lat, na które czekać będzie wiele ciekawych atrakcji. Wśród nich są zarówno wycieczki, jak również stacjonarne warsztaty tematyczne - m.in. aktorskie, muzyczne, fotograficzne, topograficzne, filozoficzne, taneczne, plastyczne i robotyczne.

Wojciech Nowicki przed lekkoatletycznym mityngiem Podlaskie Athletics Team

W planach warsztaty i wycieczki

Letnie Półkolonie trwać będą od 27 czerwca do 12 sierpnia i podzielone będą na siedem tygodniowych turnusów. Zajęcia prowadzone będą między godziną 7.00 a 16.30, dzięki czemu pracujący rodzice będą mieć czas na dowiezienie bez pośpiechu swoich pociech na miejsce i odebranie ich po pracy.

Zapisy na Letnie Półkolonie potrwają do 15 czerwca i prowadzone będą jedynie drogą elektroniczną. Potrzebne będą do tego: karta kwalifikacyjna Uczestnika, oświadczenie Uczestnika, Rzeszowska Karta „Rodzina Wielodzietna 3+, Rodzina Zastępcza” oraz Rzeszowska Karta Miejska, jeśli dziecko mieszka w Rzeszowie i jest w jej posiadaniu.

Źródło: Ruszajają zapisy na Letnie Półkolonie w filach RDK! W planach warsztaty i wycieczki