Rowerzysta wjechał w trójkę dzieci! Ranny 10-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR

Rowerzysta zjeżdżając ze skarpy wjechał w trójkę dzieci, które szły chodnikiem. Obrażeń doznał 10-letni chłopiec, który zastał przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj przed godziną 17.00 w Sieniawie.

Dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu trójki dzieci przez rowerzystę na ul. Tadeusza Kościuszki w Sieniawie. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 17. Jak ustalili funkcjonariusze, zjeżdżający ze skarpy przy parkingu kościelnym, 15-letni rowerzysta wjechał w idące chodnikiem dzieci.

CZYTAJ TAKŻE: Kierowca uderzył w betonowy przepust. W samochodzie było 7-miesięczne dziecko! [ZDJĘCIA]

10-letni chłopiec przetransportowany LPR do szpitala

W wyniku zdarzenie obrażeń doznał 10-letni chłopiec, który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pozostałe dzieci nie ucierpiały w zdarzeniu. Na miejsce wypadku skierowana została grupa dochodzeniowo- śledcza oraz technik kryminalistyki. Wykonane zostały oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentacja fotograficzna. Policjanci ustalili także świadków. Prowadzone czynności wyjaśnią okoliczność tego wypadku.

Od 1 lipca w Rzeszowie startuje bilet zintegrowany!
Źródło: Rowerzysta wjechał w trójkę dzieci! Ranny 10-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR