Rafał Jonkisz z Rzeszowa w Stars Fight MMA. Walka już we wrześniu

2022-08-16 9:37 K.D

To było do przewidzenia, że na fali popularności freak fightów, ktoś wpadnie na pomysł, aby zorganizować walki z udziałem gwiazd. Star Fight MMA odbędzie się już we wrześniu. Na gali zawalczy Rafał Jonkisz, akrobata, Mister Polski z 2015 roku, pochodzący z Rzeszowa.

Rafał Jonkisz z Rzeszowa na będzie bić się na Stars Fight MMA

Rafał Jonkisz to wicemistrz świata show dance, akrobata i model.

- O jego względy zabiegało wielu, ale postanowił otworzyć z nami nowy rozdział w historii polskiego MMA – chwalą się organizatorzy Stars Fight MMA.

Rafał Jonkisz to zdaniem wielu jeden z najprzystojniejszych mężczyzn polskiego show-biznesu. Mister Polski, a także półfinalista Mister World. Uczestnik programów telewizyjnych takich jak „Agent - Gwiazdy”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” czy „Dance, dance, dance”. Jest to sportowiec z krwi i kości - niezwykle wysportowany z wielkimi ambicjami i samozaparciem.

Stars Fight MMA. Kto zawalczy na gali?

Nie wiemy, jeszcze z kim zawalczy Mister Polski z 2015 roku. Na razie organizatorzy ogłaszają osoby, które w wezmą udział w gali. Głosem federacji została Aleksandra Szwed, aktorka znana z serialu „Rodzina zastępcza”. Na pierwszej gali Stars Fight MMA zaplanowanych jest pięć walk kobiet, trzy walki mężczyzn i walka wieczoru. Impreza ma odbyć się w Gdańsku.

Oprócz Rafała Jonkisza zawalczą m.in takie sławy jak : Natalia Janoszek, Mama na Obrotach, Modny Tata, czy Agnieszka Rylik.

Aleksandra Szwed uczy dzieci miłości do zwierząt. Ma w domu bulteriera i mopsa