Prace na ul. Rzecha w Rzeszowie - od jutra będą utrudnienia w ruchu przez kilka dni!

Prace na ul. Rzecha w Rzeszowie - od jutra będą utrudnienia w ruchu przez kilka dni!
Autor: Alexander Grishin z Pixabay

Prace na ul. Rzecha w Rzeszowie rozpoczną się jutro i potrwają do 5 maja. Będą utrudnienia w ruchu. Drogowcy wymienią nawierzchnię na ulicy. Prace obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską, na ul. Rzecha i właśnie tam będą największe utrudnienia w ruchu. Którędy najlepiej przejechać przez miasto, aby ominąć prace drogowe?

Prace na ul. Rzecha w Rzeszowie rozpoczną się w najbliższy piątek około godziny 18.00. W związku z tym droga na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z ul. Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej.

- Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Będą wykonywane w ramach gwarancji. Miasto Rzeszów z tytułu tych prac nie będzie ponosiło żadnych kosztów – informuje Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

CZYTAJ TAKŻE: Luzowanie obostrzeń w Rzeszowie. Już niebawem ruszą ogródki piwne na Rynku!

Prace na ul. Rzecha. Jak ominąć roboty drogowe?

W związku z wymianą nawierzchni ulica Rzecha będzie wyłączona z ruchu do 5 maja (środa) do godziny 5.00 rano. Jak informuje Artur Gernand kierowcom na czas remontu zaleca się inną trasę, którą mogą przejechać przez Rzeszów.

- Kierowców prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz tablic informujących o utrudnieniach w ruchu i objazdach. W dniach od 30 kwietnia po godz. 18 do 5 maja przed godz. 5 rano zalecamy kierowcom jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym korzystanie z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej – dodaje Artur Gernand.

W Rzeszowie powstanie hala technologiczna dla pociągów
Sonda
Czy majówka to dobry moment, aby banki przeprowadzały prace techniczne?
Źródło: Prace na ul. Rzecha w Rzeszowie - od jutra będą utrudnienia w ruchu przez kilka dni!