Podkarpacki ZPN ukarał klub z Rzeszowa. Czwartoligowiec z problemami?

2022-12-07 15:49 M.S A.I
Podkarpacki ZPN ukarał klub z Rzeszowa. Czwartoligowiec z problemami
Autor: Pixabay

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ukarał klub z Rzeszowa. Chodzi o czwartoligową Koronę. Wszystko przez to, że klub z Załęża miał zaległości wobec grającej na zapleczu Ekstraklasy Resovii i nie uregulował ich na czas.

Korona Rzeszów straciła jeden punkt w ligowej tabeli 4. ligi podkarpackiej. Klub z Załęża miał zaległości wobec Resovii i nie uregulował ich na czas. "Pasiaki" wynajmują obiekt w Krasnem, a współfinansować tę dzierżawę miała również Korona, która na tamtejszym obiekcie trenowała. Należność została uregulowana, ale trzy dni po czasie.

CZYTAJ TAKŻE: Ścieżka biegowa na Bulwarach w Rzeszowie gotowa. Kosztowała ponad 1,2 mln zł

- Sankcja pozbawienia klub 1 punktu wynika z braku terminowości i wywiązania się z umów słownych i oficjalnych ustaleń z wierzycielami uzgadnianych przy obecności Komisji Licencyjnych. Klub Korona Rzeszów odwołał się od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego ZPN, do Odwoławczej Komisji ds. Licencji Klubowych Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Odwoławczej Komisji ds. Licencji Klubowych utrzymała jednak decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych - czytamy na oficjalnej stronie Podkarpackiego ZPN-u.

Jan Błachowicz przed walką o pas na UFC 282: Wszechświat jest ze mną!
Źródło: Podkarpacki ZPN ukarał klub z Rzeszowa. Czwartoligowiec z problemami?