Pobili i zabrali dokumenty oraz pieniądze. Rannego zostawili w zaroślach

2022-02-24 16:13 wk A.I
Pobili i zabrali dokumenty oraz pieniądze. Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie
Autor: Unsplash.com/ engin akyurt

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli przychylił się do złożonego przez miejscowych policjantów wniosku o tymczasowy areszt dla dwóch mężczyzn i jednej kobiety, którzy w niedzielę w nocy na terenie gminy Zbydniów pobili mężczyznę. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Po północy w niedzielę, dyżurny stalowowolskiej komendy policji odebrał zgłoszenie, że przy boisku piłkarskim, w jednej z miejscowości na terenie gminy Zbydniów, lezy pobity mężczyzna. To potwierdzili wysłani na miejsce policjanci, którzy rannego w głowę mężczyznę zastali leżącego w zaroślach. Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej.

CZYTAJ TAKŻE: SZKLARY. Rzeszowscy mundurowi znaleźli narkotyki w reklamówce

Sprawcy w rękach policji

Bezpośrednio po zdarzeniu zaś, mundurowi ustalili i zatrzymali sprawców napaści na mężczyznę. Tymi okazali się dwaj mężczyźni w wieku 30 i 38 lat oraz 38-letnia kobieta. Co więcej- jeden ze sprawców był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne popełnione przestępstwa. Wszyscy troje usłyszeli już zarzuty.

Sąd Rejonowy w Stalowej Woli zaś przychylił się do złożonego przez miejscowych policjantów wniosku o trzymiesięczny, tymczasowy areszt dla zatrzymanych. Całej trójce grozi teraz kara do 12 lat więzienia.

Tak Polacy solidaryzują się z Ukrainą

QUIZ. Jaki zawód do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Czy byłeś/aś pilnym uczniem?
Źródło: Pobili i zabrali dokumenty oraz pieniądze. Rannego zostawili w zaroślach